Barbra Streisand: Emotion

Tekst piosenki

Brak wideo

Barbra Streisand

Teksty: 728 Tłumaczenia: 1 Wideo: 67

Tekst piosenki

Barbra Streisand: Emotion

Face in the mirror looks the same every morning I keep looking for a change sometimes I wonder am I standing still in time Tired of doing everything the same old way Tired of playing all the games that people play This running round in circles gives me no peace of mind I need to find.... I need the emotion I need to laugh sometimes I need to cry I need the emotion I need to love so hard I don't know what to do And baby , I need you... oooooooooooh Sometimes I need a good old fashioned fight It doesn't matter If I'm wrong or right Please don't worry about it You know how much I care Sometimes I need to make love all day long Sometimes I need to hold you in my arms Let's drift away together It doesn't matter where As long as you're there cause I need... I need the emotion I need to laugh sometimes I need to cry I need the emotion I need to love so hard I don't know what to do And baby , I need you... oooooooooooh Sometimes I need to tear the whole thing down Sometimes I need to turn it all around When I put it back together I'll be calling out to you Can you hear me? Can you hear me? Can you hear me? I need the emotion I need to laugh sometimes I need to cry cry... I need the emotion I need to feel each passing day go by by... I need the emotion I need to love so hard I don't know what to do And baby I need you I need the emotion I need the emotion Yes I do I need the emotion I need ya baby I need, I need, I need emotion Oh won't ya baby? I need, I need, I need emotion feels so good... I need, I need, I need emotion Yes I do baby Oooooohh I need the emotion I said emotion I need, I need, I need emotion I need, I need, I need emotion I need, I need, I need emotion Every day I need the emotion emotion every hour I need emotion baby
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Barbra Streisand: Emotion

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Barbra Streisand: Emotion

Skomentuj tekst

Barbra Streisand: Emotion

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Emotion - Barbra Streisand, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Emotion - Barbra Streisand. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Barbra Streisand.