Bayer Full: Polska go

Tekst piosenki

Brak wideo

Bayer Full

Teksty: 171 Tłumaczenia: 2 Wideo: 20

Tekst piosenki

Bayer Full: Polska go

Późnym wieczorem, gdy księżyc zabłyśnie Harmonii słychać już głos Święto to jakieś na mojej ulicy Słyszę rozmowy co krok Dziewczyny nucą, panowie śpiewają Balety wnet zaczną się I wszyscy tańczą i wszyscy się bawią Polska gościnność co noc Hej ha gdy muzyka gra Hej ha kto nam radę da Gdy całą noc gorzałki moc Wypijesz Ty, wypiję ja Hej ha gdy muzyka gra Hej ha wypij aż do dna Butelek żon pokryje szron Nie bawisz się to poszła won Długie rozmowy, namiętne dyskusje Czy poszła sama czy z nim Też panną byłam, tak dziecko miałam Lecz nigdy co to to nie Z czystej bezinteresownej zawiści Każdy radości swe ma Po co parlament i po co socjalizm Co w garści trzymasz to masz Hej ha... Piękne dziewczyny, dostojne matrony namiętnie wiodą swój spór Sam nasz ksiądz proboszcz zakupił AUDI-cę czy z organistą na pół Trudno powiedzieć, czy ktoś z nas ma rację jak prawdę poznać, jak fałsz Postaw a zastaw się no panie bracie polska gościnność a co Hej ha...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Bayer Full: Polska go

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Bayer Full: Polska go

Skomentuj tekst

Bayer Full: Polska go

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • hej ha gdy muzyka gra

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Polska go - Bayer Full, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Polska go - Bayer Full. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bayer Full.