Bez Cenzury: Bez cenzury

Tekst piosenki

Brak wideo

Bez Cenzury

Teksty: 32 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Bez Cenzury: Bez cenzury

Dwa, pięć, pomiędzy dwa zera, Wjeżdża Bez Cenzury i jest gruba afera, Wchodzę w bit jak w masło, ST. miasto, BC hasło I gwiazd światło zgasło, My! mamy dźwięk który cię kręci, Bez Cenzury nie dla dzieci, pęka słupek rtęci, Gdy Ero nawija pod wpływem, Zabijam rymem napędzanym ziołem i piwem, Siwer, Ero, Łysol pod jedną banderą, Dla tych, którzy na nas liczą i chcą czystą jazdę, Styl jak nowy merol gdy większość ma stara mazdę Nie miej mi tego za złe po prostu mówię prawdę, Aaarghh! ważę każde słowo, byś to włączał na nowo I kiwał przy tym głową, co co, zabrzmiało oldschoolowo? To tak brzmieć miało, ej czujecie to halo?! Ref. Mówisz AA, musisz powiedzieć BC, Bez Cenzury kruszy mury, wjeżdża na twoją strefę, Raz, dwa, trzech MC i Dj, dzisiaj oficjalnie na twoim rewirze, Mówisz C i D!, musisz to gówno kupić, Spalić przy tym tonę i dobrze się upić, Skupić nad każdym wersem, BC, Ero, Łysol z Siwersem Z warszawskiego podziemia wyjeżdża na światło, Gdy polska scena jest pełna katastrof, Zagadką BC rap faktor de facto ma moc jak jądrowy reaktor, Aktor pierwszoplanowy, wyjce upadną na dno, bagno Tak to na nich czeka, zamiast piątki to klepa, Rap to nasz sport, Ero, Łysol beczki za to, Skąd jestem pamiętam, Siwers Tgk Lokalny patriota, lokalny poeta, lojalny kolega, W czasach, gdzie liczą się cyfry I sprzedaż teraz rewanż era Bez Cenzury, Klasyk dla konesera, uderza z precyzją snajpera, Trofea do kolekcji, domena, dążenie do perfekcji, Przy tym pełny relaks, Ema! Ref. Mówisz AA musisz powiedzieć BC, Bez Cenzury kruszy mury, wjeżdża na twoją strefę, Raz, dwa, trzech MC i Dj, dzisiaj oficjalnie na twoim rewirze, Mówisz C i D!, musisz to gówno kupić, Spalić przy tym tonę i dobrze się upić, Skupić nad każdym wersem, BC, Ero, Łysol z Siwersem Kto daje kopa jak z gniazda prąd, każda zwrota miazga, Dla was raz, dwa trzy wokale z trzech miasta stron, Z inicjałem BC, na bit wchodzę jak na balet, z impetem! Bez ceregieli na bębnach, materiał świeży jak ciepłe kajzery, To dla mnie pewniak ziom, ten co ściemnia ze mną nie jest, Mamy najlepszy sort, większość ma samosieje, Wawa miejsce łamania prawa i pędu po trupach do kwitu, gdzie nawet krawat z urzędu zdaje sobie sprawę, Ze tutaj cenzura nie ma racji bytu, Tytuł "Klasyk", zapnij pasy, dla mnie moja droga do najlepszej passy, Gdy wroga czuje, on ma cztery króle?, Ziomal, by go pokonać nam wystarcza trzy asy, bueee! Ref. Mówisz AA musisz powiedzieć BC, Bez Cenzury kruszy mury, wjeżdża na twoją strefę, Raz, dwa, trzech MC i Dj, dzisiaj oficjalnie na twoim rewirze, Mówisz C i D!, musisz to gówno kupić, Spalić przy tym tonę i dobrze się upić, Skupić nad każdym wersem, BC, Ero, Łysol z Siwersem
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Bez Cenzury: Bez cenzury

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
80 %
20 %

Inne teksty wykonawcy

Bez Cenzury: Bez cenzury

Skomentuj tekst

Bez Cenzury: Bez cenzury

Komentarze: 2

Sortuj

~Gość ( 7 listopada 2019, 21:00)
Re: Bez Cenzury - Bez cenzury
super użyje to do mojej piosenki
~Gość ( 7 listopada 2019, 20:52)
Re: Bez Cenzury - Bez cenzury
super uzyje to do mojej piosenki

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • czujesz sie nad tekst
 • na balety wjezdza piosenka
 • piosenki bez cenzury
 • bez cenzury bez cenzury
 • dazenie do perfekcji.przy tym pelny relaks

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bez cenzury - Bez Cenzury, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bez cenzury - Bez Cenzury. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bez Cenzury.