Biesiadne: Posadzili bace

Tekst piosenki

Brak wideo

Biesiadne

Teksty: 272 Tłumaczenia: 1 Wideo: 154

Tekst piosenki

Biesiadne: Posadzili bace

Pytołem roz dziouchę, czy mnie będzie chciała,To mi pokazała, że takiego wała.Oj, dana...itdOj, nie do ci ociec, oj, nie do ci matka,Oj, tego, co może dać ci twa sąsiadka.Oj, dana...itdJedzie Arab jedzie, wielbłąd pod nim hasa,Arab se ogląda, swojego... wielbłąda.Oj, dana...itdSiedziała na lipie, wołała Filipie,Musisz mnie naprędce posmyrać po... ręce.Oj, dana...itdNikogo mi nie żal, tylko Mikołaja,Odcedzoł zimnioki, oparzył se... boki.Oj, dana...itdPostawimy bacy szklankę coca-coli,Bo po szklance piwa za bardzo... się kiwa.Oj, dana...itdSiedziała na sośnie, wołała żałośnie:"Matulu, czy wiecie, kiedy... mnie zdejmiecie?"Oj, dana...itdSiedziała Danuta z Lechem na tapczanie,Cierpliwie czekali aż mu pała...c dali.Oj, Dana, oj, Dana...itdPosadzili bace na kamieni kupę,Obchodzili w koło, całowali w czoło.Oj, dana, oj, dana, oj, dana, oj, dana,Oj dana, oj, dana, dana-ż moja, dana!Posadzili bace nad brzegiem Dunajca,Jednym ruchem kosy obcięli mu włosy.Oj, dana...itdCo to za gospodarz, co ni mo chałupy,Co to za dziewczyna, co nie daje wina.Oj, dana...itdMaryś moja, Maryś, coś ty za niechluja,Że przy mojej mamie trzymasz mnie za ramię.Oj, dana...itd
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Biesiadne: Posadzili bace

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Biesiadne: Posadzili bace

Skomentuj tekst

Biesiadne: Posadzili bace

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • posadzili bace
 • posadzili bace nad brzegiem dunajca
 • biesiadne posadzili bace tekst piosenki
 • posadzili bace na brzegu dunajca
 • oj dana oj dana tekst jedzie arab

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Posadzili bace - Biesiadne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Posadzili bace - Biesiadne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Biesiadne.