Big Cyc: Granice

Tekst piosenki

Brak wideo

Big Cyc

Teksty: 174 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27

Tekst piosenki

Big Cyc: Granice

Między porażką a zwycięstwem, rozumem a szaleństwem, granice, granice, między pustynią a Arktyką, głupotą a logiką, granice, granice, między mężczyzną a kobietą, między zabójcą a poetą, Jak cienka tafla lodu, jak pajęczyny nić, Granice, z którymi musisz żyć, Jak kruchy kwiat na mrozie, jak tropikalny liść, Granice, z którymi musisz żyć, Między zwierzęciem a człowiekiem, agentem a ubekiem, granice, granice, między uczciwym a kanalią, goździkiem a konwalią, granice, granice, między sytością a głodem, pomiędzy piekłem a Bogiem, Jak cienka tafla lodu, jak pajęczyny nić, granice, z którymi musisz żyć, jak kruchy kwiat na mrozie, jak tropikalny liść, granice, z którymi musisz żyć, Pomiędzy Moskwą a Warszawą, Alaską a Kanadą, między Afryką a Europą, geniuszem a idiotą, pomiędzy diabłem a aniołem, burdelem a kościołem, pomiędzy biednym a bogatym, anielskim a kosmatym, Jak cienka tafla lodu, jak pajęczyny nić, granice, z którymi musisz żyć, jak kruchy kwiat na mrozie, jak tropikalny liść, granice, z którymi musisz żyć.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Big Cyc: Granice

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Big Cyc: Granice

Skomentuj tekst

Big Cyc: Granice

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • big cyc granice

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Granice - Big Cyc, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Granice - Big Cyc. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Big Cyc.