Blur: Woo Hoo

Tekst piosenki

Brak wideo

Blur

Teksty: 184 Tłumaczenia: 0 Wideo: 110

Tekst piosenki

Blur: Woo Hoo

I got my head checkedBy a jumbo jetIt wasn't easyBut nothing is no...Woo hoo...When I feel heavy metalWoo hoo...And I'm pins and I'm needlesWoo hoo...Well I lie and I'm easyAll of the timeBut I'm never sure whyI need youPleased to meet youI got my head doneWhen i was youngIt's not my problemIt's not my problemWoo hoo...When I feel heavy metalWoo hoo...And I'm pins and I'm needlesWoo hoo...Well I lie and I'm easyAll of the timeBut I'm never sure whyI need youPleased to meet you, yeah yeahYeah yeah, yeah yeah,Oh yeah
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Blur: Woo Hoo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Blur: Woo Hoo

Skomentuj tekst

Blur: Woo Hoo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • woohoo piosenka
 • piosenka woo hoo
 • tekst piosenki owo hoo
 • piosenka woho na na
 • piosenka w której jest słowo woohoo

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Woo Hoo - Blur, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Woo Hoo - Blur. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Blur.