Bonson / Matek: Dzień Sądu

Tekst piosenki

Brak wideo

Bonson / Matek

Teksty: 25 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Bonson / Matek: Dzień Sądu

Nie rozumieli go. Zawsze tam samotny stoi, często wyśmiewany przez tych kurwa szkolnych idoli. Często wytykany palcem na swojej przestrzeni, bo chcieli zgasić ten ostatni płomień nadziei. Nie wiedzieli co myśli i pewnie bali się nawet. Znienawidził to miejsce i nienawidzi go dalej. Ta prosta droga, którą było trzeba przebiec codziennie. Myśląc, jak kolejny dzień przeżyć w piekle. Jak się zmierzyć z tym miejscem, by nie polec, dać radę ! Przecież każdy z nich wiedział, który to jest błazen. To ten gnojek, frajer, mówili kiedy szedł w szkole korytarzem, okradany co dzień z marzeń. Dusił się w tym miejscu, ciasnym jak trumna, gdzie Ci "grzeczni" pewnie chcieli, żeby umarł. Jedyne wyjście sytuacji (to mówią o nich?) zakończyć swoje męki albo coś z tym zrobić, pomyśl.
20 kwietna, wiek ten dzień musiał nadejść. Biegłem tak do celu, że wyplułem płuca prawie. Ha, dziś to nie rusza nawet. Wtedy inaczej myślałem, więc słuchaj dalej, bo tą prostą drogą idę jak codziennie, widzieli moją twarz kiedy czułem się jak w piekle. Gdy stoję już przed drzwiami, łapię za klamkę słyszę głosy czyjeś, głosy których tak bardzo nienawidzę. Wchodzę na korytarz, błądzę wśród pytań, podejść nie pytaj dziś poznam smak życia. Widzę ich wzrok, wiem że gardzą mną. Wyciągam broń strach, wiem dzisiaj znajdą go. Słyszę krzyki w miejscu, gdzie przecież głośno jest co dzień, ale dziś ten korytarz jest dla nich grobem. Dziś każdy odpowie, widzę się boją idole, ha ! Tak zaczął się krwawy wtorek ! Panika w oczach, widza mój szyderczy śmiech. Zabijam strach, który dręczył mnie, był lepszy wiesz, teraz każdy boi się o życie, to życie którego tak bardzo nienawidzę. Patrzę w bok, widzę wzrok jej, miss szkoły pewny krok, wiesz. miss szkoły od klasy piątej, uśmiechnięta ciągle, dziś z tym uśmiechem będzie problem. Jej chłopak idol z ekipą, dzisiaj już idą do nikąd, jak Ci wszyscy którzy mieli mnie za nic, muszę to zrobi, muszę ich zabić ! Nie unikną kary, myśleli że są nietykalni, szkolni idole, których celem było pieprzyć panny. Męczyć słabszych dziś leżą we krwi łajzy. Idę w stronę wyjścia, już ten prestiż mam dziś, wiem. Boją się odezwać, podnieść głowę wyżej, boją się odgłosów strzałów, wciąż czekają kiedy wyjdę. Otwieram drzwi jakby nigdy nic nie zaszło, zrobiłem swoje, teraz nigdy mnie nie znajdą !
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2012-02-15

Tłumaczenie piosenki

Bonson / Matek: Dzień Sądu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Bonson / Matek: Dzień Sądu

Skomentuj tekst

Bonson / Matek: Dzień Sądu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kochana moja ty poczekaj poczekaj chwyty
 • chcieli zgasic ostatnio resztke nadziei
 • tekst bonson matek dzień sądu
 • wśród idoli chwyty
 • slyszysz glosy w sobie bonson

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dzień Sądu - Bonson / Matek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dzień Sądu - Bonson / Matek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bonson / Matek.