Bracia Cugowscy - Jask tekst piosenki - Teksciory.pl

Bracia Cugowscy: Jask

Tekst piosenki

Brak wideo

Bracia Cugowscy

Teksty: 42 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Bracia Cugowscy: Jask

Jaskółka, czarny sztylet wydarty z piersi wiatru. Nagła smutku kotwica z niewidzialnego jachtu. Katedra ją złowiła w sklepienia sieć wysoką i jak śmierć kamienna bryła jak wyrok na prostokąt. Jaskółka, błyskawica w kościele obumarłym tnie jak czarne nożyce lek który ją ogarnia. REF: Jaskółka, siostra burzy żałoba fruwająca ponad głowami ludzi w których się troska błąka. Jaskółka znak podniebny jak symbol nieuchwytna zbawiona w chłod katedry przestroga i modlitwa. Nie przetnie białej ciszy pod chmurą ołowianą. Lotu swego nie zniży nad łąki złotą tamą. Przeraża mnie ta chwila która jej wolność skradła. Jaskółka, czarny brylant rzucony złu przez diabła. Na wieczne wirowanie na bezszelestną mękę. Na gniazda niezaznanie na przeklinanie piękna. Na gniazda niezaznanie na przeklinanie piękna. Na wieczne wirowanie i na bezszelestną mękę. Na gniazda niezaznanie i na przeklinanie piękna. Na wieczne wirowanie i na bezszelestną mękę. Na gniazda niezaznanie i na przeklinanie piękna.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Bracia Cugowscy: Jask

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Bracia Cugowscy: Jask

 

Skomentuj tekst

Bracia Cugowscy: Jask

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Reset (feat. Młody Jimm) Fabijański
  „Idę po ciebie, wiesz? Idę po ciebie, ciii Idę po ciebie! Przychodzę po ciebie Jak wiara po torbę Jak wiara po torbę W oczach z obłędem Z językiem po kołnierz Z językiem po kołnierz Nie patr”
 • Tylko dla Twoich oczu (ft. Avi, Louis Villain, TPS) Kafar Dixon37
  „Zaczynaliśmy od zera Zdarzyło się wygrać i nieraz przegrać Przeszliśmy niejedno tu nieraz To i przejdziemy do sedna Robimy, co trzeba Nie składamy broni, nie składamy zeznań Robimy, co trzeba P”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • bracia+cugowscy+tekst+piosenki+chwila+która+...

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jask - Bracia Cugowscy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jask - Bracia Cugowscy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Bracia Cugowscy.