Breakout: Gdybym by

Tekst piosenki

Brak wideo

Breakout

Teksty: 28 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Breakout: Gdybym by

Gdybym był rzeką, to przyszłabyś, gdybym był morzem, to wierzę, że ramiona fal bym otworzył i ty byś się rzuciła w nie, ramiona fal bym otworzył i ty byś się rzuciła w nie gdybym był wiatrem, to jeszcze dziś, gdybym był ptakiem, to jeszcze dziś przyniósłbym ci z nieba gwiazdę i wtedy do mnie wyszłabyś, przyniósłbym ci z nieba gwiazdę i wtedy do mnie wyszłabyś gdybym był wichrem, to jeszcze dziś gdybym był burzą, to jeszcze dziś porwałbym cię niby listek, by aż do nieba ciebie nieść, porwałbym cię niby listek, by aż do nieba ciebie nieść, jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Breakout: Gdybym by

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Breakout: Gdybym by

Skomentuj tekst

Breakout: Gdybym by

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • porwalbym cie tam gdzie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdybym by - Breakout, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdybym by - Breakout. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Breakout.