Breakout - Gdybym by tekst piosenki - Teksciory.pl

Breakout: Gdybym by

Tekst piosenki

Brak wideo

Breakout

Teksty: 28 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Breakout: Gdybym by

Gdybym był rzeką, to przyszłabyś, gdybym był morzem, to wierzę, że ramiona fal bym otworzył i ty byś się rzuciła w nie, ramiona fal bym otworzył i ty byś się rzuciła w nie gdybym był wiatrem, to jeszcze dziś, gdybym był ptakiem, to jeszcze dziś przyniósłbym ci z nieba gwiazdę i wtedy do mnie wyszłabyś, przyniósłbym ci z nieba gwiazdę i wtedy do mnie wyszłabyś gdybym był wichrem, to jeszcze dziś gdybym był burzą, to jeszcze dziś porwałbym cię niby listek, by aż do nieba ciebie nieść, porwałbym cię niby listek, by aż do nieba ciebie nieść, jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Breakout: Gdybym by

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Breakout: Gdybym by

 

Skomentuj tekst

Breakout: Gdybym by

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Rodzina Dawid Obserwator
  „Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Jak jestem tu coś winien no to tylko swej rodzinie Zdrowo myślałem, jak oni zachorowali przy mnie Myśl pozytywnie – matka mi mówiła ”
 • 50 CENT OGRODY
  „Ładnie pacniesz Co to za zapach? Nie wiem skąd tu jest ta dojebana chata Nikt nie pytał mnie: kawa czy herbata – wybieraj? Ona miałą keidyśchłpaka hustlera Lubi się tak bawić, znałą takie życie ”
 • Skin Sabrina Carpenter
  „Maybe we could have been friends If i met you in another life maybe then we could pretend Theres no gravity in the worfds we write Maybe you dodn’t mea nit Maybe blode was the only rhyme the onl”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • LEJ BACARDI (ft. Buli) WiT_kowski
  „a teraz lej bacardi ciało masz nie z tej bajki ty mała ze mna tańczysz i tak przez całą noc Lej bacardi światła już wszystkie zgasły i tak bez żadnych granic więc teraz ze mną chodź Wchod”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • porwalbym cie tam gdzie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdybym by - Breakout, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdybym by - Breakout. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Breakout.