Budka Suflera: Kiedy rozum

Tekst piosenki

Brak wideo

Budka Suflera

Teksty: 206 Tłumaczenia: 0 Wideo: 30

Tekst piosenki

Budka Suflera: Kiedy rozum

Nie musisz mówić nic, sam o tym dobrze wiemKiedy nasz rozum śpi, demony budzą sięLudzie wciąż błądzą tak, jakby stracili wzrokKiedy rozumu brak, ziemię ogarnia mrokKiedy rozum zaśnie, kiedy pójdzie spaćTo jest pora właśnie, by się baćBo kiedy rozum śpi, to tak jak w czarnych snachZaczynają nami rządzić razem gniew i strachKiedy rozum śpi, to nic nie mogą jużAni groźby ani prośby, ani anioł stróżNie ważne, kto i skąd, nie ważna płeć i wiekGłupota jest jak trąd, nie działa żaden lekNie musisz mówić nic, sam o tym dobrze wiemKiedy nasz rozum śpi, demony budzą sięKiedy rozum zaśnie, kiedy pójdzie spaćTo jest pora właśnie, by się baćGdy się rozum traci, choćby mały gramDiabeł się bogaci, mówię wamBo kiedy rozum śpi, to tak jak w czarnych snachZaczynają nami rządzić razem gniew i strachKiedy rozum śpi, to nic nie mogą jużAni groźby ani prośby, ani anioł stróż...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Budka Suflera: Kiedy rozum

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Budka Suflera: Kiedy rozum

Skomentuj tekst

Budka Suflera: Kiedy rozum

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kiedy rozum spi budka suflera
 • budka suflera kazdy pujdzie inna drogą
 • nie musisz mówić nic budka suflera
 • gdy rozum śpi budzą się demony tekst
 • piosenki z grozbami

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kiedy rozum - Budka Suflera, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kiedy rozum - Budka Suflera. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Budka Suflera.