Budka Suflera: Nie ma ko
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Budka Suflera: Nie ma ko
Zbudzony po latach w gwiezdnej otchłani,Uniosłem powieki ciężkie jak kamień.W paradzie sunęły nad moją głową,Księżyców i planet świetliste roje...Nie ma końca tej podróży,Głos ze snu słyszałem wszędzie;Nie ma końca tej podróży,Wiesz, że nigdy go nie będzie...Zegary na statku szumiały obco,I coraz dalej było do trzeciej od słońca.Przez pusty korytarz na oślep biegłem,Niepewny, czy jestem w niebie czy w piekle...Nie ma końca tej podróży,Głos ze snu słyszałem wszędzie;Nie ma końca tej podróży,Wiesz, że nigdy go nie będzie...
Tłumaczenie piosenki
Budka Suflera: Nie ma ko
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Budka Suflera: Nie ma ko
-
W niewielu s
- Budka Suflera
-
Wino
- Budka Suflera
-
Woda i wino (Wasser und wein)
- Budka Suflera
-
Wok
- Budka Suflera
-
Wol
- Budka Suflera
Skomentuj tekst
Budka Suflera: Nie ma ko
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka
Dawid Podsiadło
„Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
-
Toksyny (Słoń & The Returners)
Słoń
„Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
-
Wonderful
Monika Kociołek
„You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
-
Miodożer
Genzie
„Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
-
Suma wszystkich strachów
Małpa
„Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Tchórz
- Norbert Wronka
-
Ready - feat. Deemz, YARSKI
- waima
-
Gold
- Myles Smith
-
Fobie
- WERSOW
-
cliché
- MGK
-
Recepta na sukces - x vkie (prod. OPIAT)
- Kabe
-
Nie ma jak pompa - feat. Ralph Kaminski
- Maryla Rodowicz
-
Jesteś
- WERSOW
-
Don't Cry, Put Your Head On My Shoulder
- Tom Odell
-
Latina Foreva
- KAROL G
Reklama
Tekst piosenki Nie ma ko - Budka Suflera, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie ma ko - Budka Suflera. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Budka Suflera.
Komentarze: 0