Budka Suflera - Piosenka, kt tekst piosenki - Teksciory.pl

Budka Suflera: Piosenka, kt

Tekst piosenki

Brak wideo

Budka Suflera

Teksty: 193 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Budka Suflera: Piosenka, kt

Noc, znowu frajdę tę mamDeszcz w pustych butelkach graDeszcz, nie wiem gdzie kończy się i zaczyna morzeTo wielkie niebo, mój domBrak ciepłej wody i sztormWiatr, co ma dzisiaj ten smak słonej przygodyPo Złote Runo płynę, po Złote Runo płynę samPo Złote Runo płynę, po Złote Runo płynę samZnów z nieba gromy strach gnaŻagiel frunął, pękł masztWiatr wyrwał z ręki mej ster, a brzegu nie maKtóry to raz? Który raz?Myśli szukam, myśli szukam pośród falO który to raz? Który raz?Zaczynam, zaczynam bez celu rejsTym statkiem pijanym, pijanymBez celu i map i mapTym statkiem szalonym, szalonymCo, co zowią go "Gin"...Tańczy palmy, tańczą ścianyTańczy słońce, brzeg oblanySztorm! Słoneczny sztorm!Tańczy foka, a z nią palmaPijak, majtek, chmura czarnaDno, ruszamy do...I zawiał wiatr, nagle suchy już lądBrzeg chyba tysiąc mil stądSzklanki przejrzysta toń, to moje morzeDziś już nie kuter lecz wrakGin, morza ostatni smakMyśl, chyba tysiąc mil stąd, tam gdzie jest morzePo Złote Runo płynę, po Złote Runo płynę samPo Złote Runo płynę, po Złote Runo płynę samPo Złote Runo płynę, po Złote Runo płynę sam
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Budka Suflera: Piosenka, kt

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Budka Suflera: Piosenka, kt

 

Skomentuj tekst

Budka Suflera: Piosenka, kt

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Piosenka, kt - Budka Suflera, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Piosenka, kt - Budka Suflera. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Budka Suflera.