Budka Suflera: Zgubi

Tekst piosenki

Brak wideo

Budka Suflera

Teksty: 193 Tłumaczenia: 0 Wideo: 25

Tekst piosenki

Budka Suflera: Zgubi

Zgubiłem Cię Dziś nie wiem jak Niczym wiosenny płaszcz Zaginął sens gdy nie ma Nas Jak to się mogło stać? Pragniemy ,pragniemy ze sobą być A dookoła nas inny świat Nie łatwo w nim kochać, trudno w nim żyć Pozostać sobą strach... Gubimy tu, kochamy tu Ten nadwiślański świt I Boży cień, zwątpienia mur i nasze czapki z chmur Pragniemy ,pragniemy ze sobą być A dookoła nas inny świat Nie łatwo w nim kochać, trudno w nim żyć Pozostać sobą strach... ...jeszcze przed chwila tu, gubił ktoś bywał ktoś, a co zostało w nas? Żal i złość Żal i złość... Pragniemy ,pragniemy ze sobą być A dookoła nas inny świat Nie łatwo w nim kochać, trudno w nim żyć Pozostać sobą strach...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Budka Suflera: Zgubi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Budka Suflera: Zgubi

Skomentuj tekst

Budka Suflera: Zgubi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nie ma nas tekst budka suflera
 • budka suflera nie ma nas

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zgubi - Budka Suflera, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zgubi - Budka Suflera. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Budka Suflera.