Buka: Dr.Skacz (skit)

Tekst piosenki

Brak wideo

Buka

Teksty: 108 Tłumaczenia: 0 Wideo: 15

Tekst piosenki

Buka: Dr.Skacz (skit)

- Doktor Skacz, słucham?

- Witam Panie Skacz, mam wielki problem. Dzwonię do Pana, gdyż jest Pan moją ostatnią nadzieją. Słyszałem, że jest Pan najlepszy w swojej dziedzinie rzeczy proszę Pana

- Do rzeczy...

- Otóż mój problem zaczął nabierać niebezpiecznych rozmiarów i boję się, że niedługo eksploduję. Ja nie mogę tak dalej żyć, doktorze Skacz. Moje życie, to jeden wielki pozytyw. Dosłownie wszystko, ale to wszystko mi sie udaje. Jestem z piękną kobietą, którą kocham. Realizuje swoje pasje, które przynoszą mi dochody. Niczego mi nie brakuje. Kocham świat, kocham ludzi, kocham życie, poznałem, co to miłość, doznałem spełnienia. Po prostu wszystko jest w jak największym porządku. Prószę mi pomóc doktorze Skacz. Ja już nie mogę, boje sie, że jak tak dalej pójdzie to będę zmuszony przejść życie w harmonii. Doczekać spokojnej starości...

- Przede wszystkim. nie może Pan tak myśleć. Świat nie składa się z samych pozytywów, tak jak sie Panu wydaje. Jeżeli będzie Pan ciągle myślał pozytywnie o tym świecie i samym sobie, to niestety, ale grozi Panu bycie szczęśliwym, a tego chyba nikt z nas, by nie chciał, prawda? Na świecie naprawdę jest wiele zła i cierpienia, trzeba tylko je dostrzec. Życie naprawdę może być monotonne, przepełnione bólem i cierpieniem, trzeba tylko znaleźć te wartości głęboko w samym sobie. Musi Pan pamiętać - życie jest tylko jedno, to wielki dar i nie można zaprzepaścić go będąc szczęśliwym człowiekiem

- Ach, ma Pan wielką racje. Tylko jak to zrobić doktorze? Cóż ja mam począć w takiej sytuacji doktorze Skacz?

- Proszę Pana, musi Pan popełnić samobójstwo. To naprawdę jedyne wyjście z tej beznadziejnej sytuacji. Proszę Pana, musi Pan się zabić. Ot tak! I gwarantuję Panu, że Pańskie problemy rozwiążą się od razu

- Ach, dziękuję doktorze. To naprawdę wspaniała rada. Zrobię to jeszcze dzisiaj, Koniec ze szczęśliwym życiem. Naprawdę bardzo, bardzo, bardzo Panu dziękuję!

- Zawsze do usług. Proszę polecić mnie znajomym i niech Pan pamięta. Każdy problem da się rozwiązać. Głowa w dół, życie nie jest takie piękne. Pozdrawiam!

- Dziękuje jeszcze raz, dziękuje!
Autor tekstu: Buka
Data dodania: 2022-08-29
Tekst dodał: Mtmixer
Ostatnia edycja: Mtmixer

Tłumaczenie piosenki

Buka: Dr.Skacz (skit)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Buka: Dr.Skacz (skit)

Skomentuj tekst

Buka: Dr.Skacz (skit)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dr.Skacz (skit) - Buka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dr.Skacz (skit) - Buka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Buka.