Cab Calloway: Miss Otis regrets

Tekst piosenki

Brak wideo

Cab Calloway

Teksty: 135 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Cab Calloway: Miss Otis regrets

Miss Otis regrets she's unable to lunch today, Madam, Miss Otis regrets she's unable to lunch today, She's so sorry to be delayed, But last evening down in Lover's Lane she strayed, Madam, Miss Otis regrets she's unable to lunch today, madam, When she woke up and found that her dream of love had gone, Madam, She ran to the man who led her so far astray, And from under her velvet gown, She drew a forty-four pistol, And she shot that dirty rascal down, Madam, Now, Old Lady Otis regrets she's disabled and she can't lunch today. And the moment before she died, She lifted her lovely head and cried, "Oh, Madam, Miss Otis regrets she's unable to lunch today."
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Cab Calloway: Miss Otis regrets

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Cab Calloway: Miss Otis regrets

Skomentuj tekst

Cab Calloway: Miss Otis regrets

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Miss Otis regrets - Cab Calloway, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Miss Otis regrets - Cab Calloway. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Cab Calloway.