Cardi B: Intro (Skit)

Tekst piosenki

Brak wideo

Cardi B

Teksty: 50 Tłumaczenia: 28 Wideo: 28

Tekst piosenki

Cardi B: Intro (Skit)

[Dj Envy]
Morning everybody its DJ Envy, Angela Yee, Charlamange Tha God
We are the Breakfast Club
We got some special guests in the building

[Charlamagne Tha God]
Our lord and savior, Cardi B

[DJ Envy]
Cardi B, Cardi B, Cardi B
[Angela Yee]
Now what about your career as an artist?

[Charlamagne Tha God]
And what was your inspiration?

[Cardi B]
Well, you know, I've been writing rhymes and I've been into music ever since I was in high school. But, you know, when you young, you have these dreams of becoming this big star or being an artist. But your dreams start getting crushed by priorities and bills, you know? After I got kicked out of my house when I was 18, it's like I ain't have 200 dollars to invest in a studio session, like, I had to pay bills, I had to pay my rent. Now that I'm making that shmoney, it's like, why not invest on my dreams that I always dreamt of? You know what I'm saying? You got to follow your dreams, like, fuck you mean?
Autor tekstu: The Breakfast Club, Cardi B
Data dodania: 2023-03-22
Tekst dodał: prawn

Tłumaczenie piosenki

Cardi B: Intro (Skit)

[Dj Envy]
Dzień dobry wszystkim, to DJ Envy, Angela Yee, Charlamange Tha God
Jesteśmy Breakfast Club
Mamy u siebie specjalnych gości

[Charlamagne Tha God]
Nasza Pani i Zbawicielka, Cardi B

[DJ Envy]
Cardi B, Cardi B, Cardi B

[Angela Yee]
Co z twoją karierą jako artystka?

[Charlamagne Tha God]
Co było twoją inspiracją?

[Cardi B]
Cóż, wiecie, pisałam rymy i lubiłam muzykę od kiedy byłam w liceum. Ale, wiecie, kiedy jest się młodym to masz te marzenia o staniu się wielką gwiazdą albo byciu artystą. Ale twoje marzenia zaczynają być przygniatane przez priorytety i rachunki, co nie? I zostałam wywalona ze swojego domu kiedy miałam około osiemnaście lat, ja nie mam dwustu dolarów by zainwestować w sesję studyjną, musiałam zapłacić rachunki, musiałam zapłacić wynajem. Teraz kiedy zarabiam tę mamonę to dlaczego by nie zainwestować w moje marzenia o których zawsze śniłam? Wiecie co mam na myśli? Musisz podążać za swoimi marzeniami, co ty masz kurwa na myśli?
Autor opracowania: prawn
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Cardi B: Intro (Skit)

Skomentuj tekst

Cardi B: Intro (Skit)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Intro (Skit) - Cardi B, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Intro (Skit) - Cardi B. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Cardi B.