Catamenia: Strength and honor
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Catamenia: Strength and honor
All my life been staredOh, the misery and painFinally I've stood and daredLike I'd been here to stayThis is for neverendingNo more weak to comeThis is for journey for freeNo more feel, no numb...Wondering...near to me...See in...too close to deal...Dying...all but one...Come in...soon to be meAll my life lies on trustOh, the luxurious lustIs there a motion mustLike to be wind of dustThis is for strength and honor...Maybe too good to be trueMy doom is for you tooAlways life comes for youDeath follows you soon
Tłumaczenie piosenki
Catamenia: Strength and honor
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Catamenia: Strength and honor
-
The crystal stream
- Catamenia
-
The darkening sun
- Catamenia
-
The day when the sun faded away
- Catamenia
-
The fallen angel II
- Catamenia
-
The fear's shadow
- Catamenia
Skomentuj tekst
Catamenia: Strength and honor
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka
Dawid Podsiadło
„Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
-
Toksyny (Słoń & The Returners)
Słoń
„Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
-
Wonderful
Monika Kociołek
„You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
-
Miodożer
Genzie
„Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
-
Suma wszystkich strachów
Małpa
„Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Kehlani
- SITEK
-
Tarasy
- Lanberry, 730 Huncho
-
Tryb przetrwania - x Kubi Producent
- Okekel
-
Nie żałuję
- Verba
-
Brokeboy - feat. Szpaku, Tomb
- Białas
-
Country Girl
- Chucho (Czuczo)
-
Podnoszę się
- Diana Ciecierska
-
Full Attention
- Tom Grennan
-
Wesele - ft. Martirenti & Margarita
- SZALONY DRUŻBA
-
Cały blok (prod. Sir Mich)
- SITEK
Reklama
Tekst piosenki Strength and honor - Catamenia, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Strength and honor - Catamenia. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Catamenia.
Komentarze: 0