CeHa: Kiwa si

Tekst piosenki

Brak wideo

CeHa

Teksty: 32 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

CeHa: Kiwa si

Taki balans, że mnie rozpierdoli zaraz Człowiek walę z rymu, a nie walę z bara Dla mnie duży spokój, dla agresorów nara Jest dobrze, a więc gra gitara Od nas wara, odpierdol się Może moje słowa ranią cię Nie robię tego, by ludzi szokować Słyszysz to, to Polska południowa Słyszysz to, to Polska południowa Czujesz ten rytm, głowa ci się kiwa? Bo mi się kiwa, chociaż nie jest po piwach Czujesz ten rytm, głowa ci się kiwa? Bo mi się kiwa, chociaż nie jest po piwach Nie gadam tego by ludzi szokować Nie chcesz tego słuchać, możesz to skasować Płytę porysować, że aż zapiszczy Twoje ostrze tej płyty nie zniszczy Obiecuję głowa się kiwa i kiwa Po co mi hity? po co mi VIVA? Nasza ofensywa, czujesz ten balans? Muzyczny malarz, pędzel pod kciukiem Głowa się kiwa z rytmicznym hukiem Czujesz ten rytm, głowa ci się kiwa? Bo mi się kiwa, chociaż nie jest po piwach Czujesz ten rytm, głowa ci się kiwa? Bo mi się kiwa, chociaż nie jest po piwach I kiwa się głowa, sensu w tym nie widzisz Ja widzę, wielki ty ze mnie szydzisz Mylisz się strasznie, jak myślisz, że się tym przejmę Maskę ci zdejmę, zobaczą cię ludzie Ja - banan, Gibb - ty i KSG Tak przez całe życie to się wie Nie, nie zatrzymasz w rymach Nie zatrzymasz mnie, tak KSG, tak KSG Polska południowa daje słowa Kiwa się głowa, fala meksykańska Zapraszam do tańca, ten bit wykańcza UFO nie ganja, piwko także znika GSK twoją głową kiwa muzyka Nasza logika bawi się publika czy nie bawi? CeHa was nie zostawi, nie w tej chwili Dzięki tym którzy przybyli i piątkę przybyli Kiwa się głowa, tak strasznie się kiwa Do przodu pędzę jak lokomotywaGdy słyszę dobry bit to mnie z butów wyrywa Gdy biorę się do roboty to pot ze mnie spływa Dobry bit do baletu mnie porywa Tak bywa, że zaskakują mnie produkcje Ale musi być KSG to sukces Ale musi być KSG to sukces
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

CeHa: Kiwa si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

CeHa: Kiwa si

Skomentuj tekst

CeHa: Kiwa si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kiwa si - CeHa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kiwa si - CeHa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - CeHa.