Chili My: Id

Tekst piosenki

Brak wideo

Chili My

Teksty: 34 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Chili My: Id

Przez odrętwienia i otępienia, puste słowa i niedopowiedzenia, przez "brzuchem do góry", przez "trochę się wstydzę" ja się przedzieram i ciągle idę. Poprzez niestety ciemna dolinę, hucpę, paździerz i popelinę i belkę w oku i kamień w ręku ja ciągle idę, choć nie jest lekko.Ref. Niech sobie mówią co chcą sąsiedzi, ja dzisiaj idę do spowiedzi.Przez smołę co bardzo do rąk się lepi i lustro a lustrze widać wszystkie grzechy; bielmo na oku i kaktus na ręce ja idę, idę by stanąć w kolejce.Na własną prośbę i sam tak chciałem, mogłem nie zrobić a wykonałem, więc iść już trzeba, nie ma co gadać, by duszę umyć i dać się zbawić.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Chili My: Id

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Chili My: Id

Skomentuj tekst

Chili My: Id

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Id - Chili My, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Id - Chili My. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Chili My.