Closterkeller: Agnieszka
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Closterkeller: Agnieszka
Pobiegłam przez zamglony mrokGdzie stoi Twój domTeraz w nim tylko cisza mieszkaNa imię miałaś Agnieszka I taki dziwny wzrokTy zawsze byłaś innaPrzewrotna i niewinnaI zimna tak jak skałaWtedy ostatni raz Cię żegnałam...W starym lustrzeUwięzione z drugiej strony ramWidziałam - umierało moje drugie JaChciało krzyczećGdy powstałaś taka białaChciało uciecGdy śmiertelnie całowałaś. A ja tu stałam !Ty zawsze byłaś innaPrzewrotna i niewinnaI zimna tak jak skałaNie wierzyłam, gdy to powiedziałaś :Gdy nadejdzie czasBiały ogień w nasSmak gorącej krwiSpojrzyj prosto i W lustrze tam już nie będziesz Ty !Rozbijając szkło Nie słyszałam nawet śpiewu krwiOgarnęło mnie takie wielkie NicDziś rozumiem już - Teraz we mnie mieszkaszOdtąd idę drogą twojej misji Agnieszko !I to ja teraz jestem inna !Jak Ty przewrotna i niewinna !I tylko dziwnie zimna gdyZamiast mnie w lustrze jesteś Ty !I gdy nadchodzi czas Biały ogień w nasSmak gorącej krwiZamiast mnie w lustrze jesteś Ty !
Tłumaczenie piosenki
Closterkeller: Agnieszka
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Closterkeller: Agnieszka
-
Alicja
- Closterkeller
-
Ate
- Closterkeller
-
Babeluu
- Closterkeller
-
Brylant
- Closterkeller
-
California
- Closterkeller
Skomentuj tekst
Closterkeller: Agnieszka
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Nadprzestrzenie (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka
Dawid Podsiadło
„Masz ten uśmiech, który ja uwielbiam I pływamy sobie w nadprzestrzeniach Nie wiadomo, która to już sfera Myślałam, że tam wyżej to nic nie ma Takich scenariuszy nigdzie nie widzę Znów ci marzną”
-
Nie ma jak pompa - feat. Ralph Kaminski
Maryla Rodowicz
„Nie ma jak pompa, marmury, wielki dzwon, nie ma jak pompa, purpura, góra, tron, nie ma jak pompa, fanfary, czary nie ma, o nie, nie, nie, nie Nie ma jak pompa, doroczny bal u wód, nie ma jak”
-
Daj mi jedno słowo
SKOLIM
„Skolim prezentuje piosenkę "Daj mi jedno słowo" (premiera 20 maja 2025 r.). Daj mi jedno słowo, a ja już będę obok potem zatańcz tylko dla mnie ciemną nocą daj mi jedno słowo, a ja już będę obok ”
-
Muchołapki
Wanda i Banda
„Świdruje noc kamery chciwy wzrok Paniczny strach chwyta za gardło Nie jesteś sam, tu wszędzie taki tłok Ratunku brak - koniec - przepadło! Muchołapki czają się Rejestrują każdy ruch! Muchołapk”
-
cliché
MGK
„Tell me, would you wait for me? Baby, I'm a rolling stone I got a lot of right in me But I don't want to say this wrong Tell me, would you stay with me? Maybe we could make this home You should ”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Agnieszka - Closterkeller, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Agnieszka - Closterkeller. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Closterkeller.
Komentarze: 0