Cosmo Klein: All i ever need
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Cosmo Klein: All i ever need
Tell me, do you want me just the way I want you, We should take the chance to live in perfect romance. Think twice before you go your own way Girl I'm gonna tell you now Before is it to late somehow Oh I'm gonna tell you All I ever need, All i ever need is what you've given me baby All I ever need, All I ever need is what you've given me baby We are dreamers full of secrets We have to take our time-out Just to find our way to a brighter day Don't you ever feel like life is just a daydream Girl I'm gonna show you now what it's all about Oh I'm gonna show you All I ever need, All i ever need is what you've given me baby All I ever need, All I ever need is what you've given me baby Oh, it's that feeling baby you're turning out the best in me Oh I know you really saved me 'Cause you're all I ever need All I ever need, All i ever need is what you've given me baby All I ever need, All I ever need is what you've given me baby Oh yeah baby, is all I ever need is what you've given, what you do Tell me, do you want me just the way I want you, We should take to a happy end
Tłumaczenie piosenki
Cosmo Klein: All i ever need
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Cosmo Klein: All i ever need
-
Baby don't cry
- Cosmo Klein
-
Chinese wall
- Cosmo Klein
-
Future is calling
- Cosmo Klein
-
How sweet
- Cosmo Klein
-
I need to know
- Cosmo Klein
Skomentuj tekst
Cosmo Klein: All i ever need
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Na deser
Julia Żugaj
„Już nie szukam w oczach lustra idealnej jak ze zdjęć. I to nie gładka skóra, nowe włosy, usta Będą tym, co tworzy mnie. Lubię zapominać się i zakochiwać się w sobie. Czemu nie? Zmienić wszystk”
-
Mamy to - feat. Runa, Don
Cleo
„Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma razem Naszym jest obrazem To jest nasza moc Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma”
-
Obejmuję noce ft. Pezet, Livka
Jonatan
„Zgęstniały już światła lamp, Powoli robi się zimno. Tak jakby zapadł się świat, Jakby to było przed chwilą. Ziemia rozpuszcza się w horyzoncie, Wszystko się miesza jak campari z lodem. Jak lud”
-
Nieistotne
Żabson
„(Yeah, yeah, Mercury) (Yeah, yeah, twenty thousand dollars?) (Yeah, yeah, yeah, yeah) Ej, stare błędy są nieistotne (nieistotne) Moje stare błędy są nieistotne (yeah) Noszę złote zęby, choć nie”
-
Dźwięczność
Voo Voo
„Jakim się dźwiękiem tobie oddźwięczyć mam za tak wiele dobrego? gdy Bóg błaznom darował świat a ten grzeszy wciąż w imię jego”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Francja-elegancja
- Grażyna z Bajeru
-
Podupcy mnie
- Grażyna z Bajeru
-
CISZA PRZED BURZĄ
- Grażyna z Bajeru
-
Моя тоска
- Grażyna z Bajeru
-
Francja-(nie)elegancja
- Grażyna z Bajeru
-
Damka
- Grażyna z Bajeru
-
Znajesz?
- Grażyna z Bajeru
-
SZAŁŁŁ!
- Grażyna z Bajeru
-
DINO NA WILANOWIE
- Grażyna z Bajeru
-
DRESIARA
- Grażyna z Bajeru
Reklama
Tekst piosenki All i ever need - Cosmo Klein, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu All i ever need - Cosmo Klein. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Cosmo Klein.
Komentarze: 0