Czerwone Gitary: Chcia

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Chcia

Ujrzałem wczoraj w oknie - mówię wam -Dziewczynę piękną tak jak róży kwiat ...Chciałbym to widzieć, co ujrzałeś,Chciałbym to widzieć, co widziałeś -To ci się śniło, bo wzdychałeś wciąż przez sen. /bisAż nagle patrzę: w ogniu stanął dom,Więc pędzę w ogień, by ratować ją ...Chciałbym to widzieć, jak pędziłeś,Chciałbym to widzieć, co zrobiłeś -Przez całą noc krzyczałeś we śnie: "Pali się!" /bis- Dziewczyna w oknie, ogień był tuż, tuż!Na ręce wziąłem ją, skoczyłem w dół ...- Chciałbym to widzieć, jak leciałeś -Na głowę z łóżka spadłeś, to był tylko sen! /bis- Lecz to nie wszystko jeszcze, to nie dość;walczyłem z ogniem i gasiłem dom ...- Chciałbym to widzieć, jak walczyłeś,Chciałbym to widzieć, jak gasiłeś -To ci się śniło; ogniem nie baw się przed snem! /bis- Chciałbym to widzieć, jak walczyłeś,Chciałbym to widzieć, jak gasiłeś -Mówiłem nieraz: "Ogniem nie baw się przed snem". /bis
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Chcia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Chcia

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Chcia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • czerwone gitary chcia
 • czerwone gitary stanął w ogniu dom
 • skoczyłem w ogień by ratować ją

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chcia - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chcia - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.