Czerwone Gitary: Kto

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Kto

Domy na przedmieściu śpią,Odbicia gwiazd na szybach lśnią.W zaułkach brzmi czyjś płacz i śmiech.Ktoś cicho łka... To wiatr czy deszcz?W taką noc nie można spać.Wciąż skrzypią drzwi i trzeszczy dach.I słucham tak, wciąż sam i sam,Co śpiewa mi w kominie wiatr.Ty nawet nie wiesz - mówi wiatr -Że przecież jest na świecie ktoś...Ktoś, kto cię kocha wszystkie dniI kogo ci przeznaczył los.Ty nawet nie wiesz - mówi wiatr -Że kochasz Ja, choć nie znasz Jej,Że wasze myśli razem są,Choć nie spotkacie nigdy się.Minęła noc, już ucichł wiatr.O szyby znów wydzwania deszcz.Będę o Tobie myślał wciąż,Choć nie spotkamy nigdy się.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Kto

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Kto

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Kto

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kto - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kto - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.