Czerwone Gitary: Matura

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Matura

Hej, za rok matura,[O, dużo czasu jeszcze do końca!]Za pół roku.Już niedługo, coraz bliżej,Za pół roku.Minęła studniówka[Zabieram się do pracy.]Z wielkim hukiem.Czas ucieka i maturaCoraz bliżej.Za miesiąc matura,[Tak, zaczynam się już solidnie uczyć.]Dwa tygodnie.Już niedługo, coraz bliżej,Dwa tygodnie.Oj, za dzień matura,[Ojejku! Co to będzie?!]Za godzinę.Już niedługo, coraz bliżej,Już za chwilę!- No, to trzymajcie kciuki, chłopcy!- Dobra, dobra! Idź, trzymamy! Trzymamy, trzymamy.- Idź! Powodzenia!- Dziękuję.- Złam sobie kark!- Nie, no ... powodzenia, powodzenia! ...- No, jak? Chyba zda, Ben, co?- No ... ja uważam, że zda.- Tak, zresztą matemy się ze mną uczył przez cały rok.- A ze mną przez pół roku fizyki.- Nie, no ... tym bardziej, że proste egzaminy są teraz ...- W tym roku.- No, nie będzie miał na pewno żadnych problemów.- A co! Pewnie, że nie!- Chociaż, wiecie, on ostatnio tak troszeczkę się oglądał za dziewczynami- No, dobrze, ale profesora ma znajomego, no ...- A nie! No, to zda! Zda, tak, zda!- I jego piosenkę lubi profesor - "Taką jak Ty" ...- Cicho, cicho! Idzie! Idzie! No, Niuniek, jak tam było? Jak ci poszło? Jak tam? No, co?! Jak tam? No, powiedz tu! Ojejku, gadaj no!- Ach ...]Znów za rok matura,Za rok cały.Już niedługo, coraz bliżej, [ale]Za rok cały.Już niedługo, coraz bliżej, [lecz]Za rok cały.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Matura

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Matura

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Matura

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • matura czerwone gitary
 • minęła studniówka z wielkim hukiem tekst
 • amatura tekst
 • Matura tekst
 • piosenka o maturze

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Matura - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Matura - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.