Czerwone Gitary - Moda i mi tekst piosenki - Teksciory.pl

Czerwone Gitary: Moda i mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 204 Tłumaczenia: 0 Wideo: 17

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Moda i mi

Krzykiem mody jest dziewczyna ma|;Mini-buzia, dołeczki w niej dwa,A na nosku sto piegów, też mini,Którymi zdrajczyni mnie kusi co dnia.Lecz to mini mi czyni na złośćI w miłości niezgody to kość;Niby kocha, lecz mało, lecz mini,Choć wie ma bogini, że mam tego dość.Bo miłość ma to potęga burz,I wichru moc i bezkresy mórz.Tak wielka jest jak szczyty górW lawinie chmur... ho... ho...Szczytem mody jest dziewczyna ma,Mini-serce widocznie też ma,Którym kocha tak mi... inimalnie,Że żyć mi wypadnie w rozpaczy bez dna.Bo miłość ma to potęga burz,I wichru moc i bezkresy mórz.Tak wielka jest jak szczyty górW lawinie chmur...ho...ho...Szczytem mody jest dziewczyna ma,Mini-serce widocznie też ma,Którym kocha tak mi... inimalnie,Że żyć mi wypadnie w rozpaczy bez dna.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Moda i mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Moda i mi

 

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Moda i mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane) Rest (Dixon37)
  „jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • szczytem mody jest dziewczyna ma
 • mini buzia dołeczki w niej dwa
 • mala buzia doleczki w niej dwa
 • czerwone gitary dziewczyna ma
 • ładną buzie ma dziewczyna ma mini

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Moda i mi - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Moda i mi - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.