Czerwone Gitary: Moda i mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 205 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Moda i mi

Krzykiem mody jest dziewczyna ma|;Mini-buzia, dołeczki w niej dwa,A na nosku sto piegów, też mini,Którymi zdrajczyni mnie kusi co dnia.Lecz to mini mi czyni na złośćI w miłości niezgody to kość;Niby kocha, lecz mało, lecz mini,Choć wie ma bogini, że mam tego dość.Bo miłość ma to potęga burz,I wichru moc i bezkresy mórz.Tak wielka jest jak szczyty górW lawinie chmur... ho... ho...Szczytem mody jest dziewczyna ma,Mini-serce widocznie też ma,Którym kocha tak mi... inimalnie,Że żyć mi wypadnie w rozpaczy bez dna.Bo miłość ma to potęga burz,I wichru moc i bezkresy mórz.Tak wielka jest jak szczyty górW lawinie chmur...ho...ho...Szczytem mody jest dziewczyna ma,Mini-serce widocznie też ma,Którym kocha tak mi... inimalnie,Że żyć mi wypadnie w rozpaczy bez dna.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Moda i mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Moda i mi

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Moda i mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • szczytem mody jest dziewczyna ma
 • mini buzia dołeczki w niej dwa
 • mala buzia doleczki w niej dwa
 • czerwone gitary dziewczyna ma
 • ładną buzie ma dziewczyna ma mini

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Moda i mi - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Moda i mi - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.