Czerwone Gitary - Najpi tekst piosenki - Teksciory.pl

Czerwone Gitary: Najpi

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 204 Tłumaczenia: 0 Wideo: 17

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Najpi

Dziewczynie, którą ktoś okłamał podle,Zawiódł nocny bar i czar ekranu -Daruj lepszy świt niż ten, co zna już.Nie mów, że masz piękniejsze od niej.Miasto, które zna jak brudną plamę,Teraz niech jak sen przy tobie zgaśnie.Szkoła, którą dał jej ten kochanyZniknie nagle, tak jak lęk poranny.Daj, daj tej dziewczynie biały welon.Kup, kup dwie obrączki szczerozłote.Zgaś, zgaś uśmiech ludzi złych.A potem daj, daj tej dziewczynie czyste ręce.Idź, idź do jej matki na niedzielę.Walcz! Walcz! Niech was nie pokona czas.Szarość zwykłych dni jej nie porazi;Place, które śpią jak po chorobie;Ciemny, stary dom, bez gniazd bocianich;Świata groźny szum co płynie z gazem.Świecić będzie jej urody nagłośćW czarną, zimną noc, i w dzień majowy.Tylko ty masz być jak doktór mądry:Co dzień taki sam, co dzień nowy.Daj, daj tej dziewczynie biały welon.Kup, kup dwie obrączki szczerozłote.Zgaś, zgaś uśmiech ludzi złych.A potem daj, daj tej dziewczynie czyste ręce.Idź, idź do jej matki na niedzielę.Walcz! Walcz! Niech was nie pokona czas.A potem daj, daj tej dziewczynie biały welon.Kup, kup dwie obrączki szczerozłote.Zgaś, zgaś uśmiech ludzi złych.A potem daj, daj tej dziewczynie czyste ręce.Idź, idź do jej matki na niedzielę.Walcz! Walcz! Niech was nie pokona czas.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Najpi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Najpi

 

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Najpi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • OK Carla Fernandes
  „Nie mów że mnie znasz Bo nawet sama ja O sobie nie wiem tyle Ile chciałabym i tak Więcej nie chcę mieć W kalendarzu walk Wiem na 3wszytko jeszcze Będzie czas Szkoda dnia Nie mów, co do m”
 • Golden Rules C-BooL
  „Sometimes you Wander If you walk the proper way You looking for advisers Who have so much to say They always know Whet’s bad and what is good for you You stick to your own rules And try to be s”
 • Rumba (Puro Oro Anthem) ft. The Sun Maluma
  „Que loca fue la rumba aquella Que cosa buena, tu ahi tan bella Destapando la botella Vimos salir el sol No fue imaginacion La que paso fueron Las consecuenclas de una rumba loca Y fue tan loc”
 • La Vida Loca Major
  „S do P do Z Życie La Vida Loca mam plan jak spędzić sobie dzień kupie sobie glocka i strzelę komuś prosto w łeb u nas tu na blokach każdy w papierach ma ok. robię hajs po nosach syn będzie m”
 • Zabawa najgorszych Blaga
  „To wszystko się kręci Się kręci, Się kręci Jak na karuzeli Myślimy o czerni Gdy jesteśmy w bieli Nad nami jest niebo Czerwone jak wino Będziemy żałować dopiero jak przyjdą Kot? Ono Źli Szyb”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • najpi
 • idz do mnie matki na niedziele
 • a potem daj daj tej dziewczynie
 • naj pi
 • daj dziewczynie biały welon tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Najpi - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Najpi - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.