Czerwony Tulipan: Na samym
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Czerwony Tulipan: Na samym
Na samym środku niebawznosi się piec do chlebaNajświętszy Piekarz w mozolewypieka krągłe bochenkiZłociste jak aureoleZłociste jak aureoleZłociste jak aureoleZłociste jak aureoleRef. Żeby głodni nie byli głodniBy markotni byli pogodniBy bezsenność spłoszył senŻeby głodni nie byli głodniBy markotni byli pogodniBy bezsenność spłoszył senTuż za piecem zwyczajnyZdyszany gwiżdże czajnikBiało nakryte są stołyUbrane w kuse sukienkiParzą herbatę aniołyParzą herbatę aniołyParzą herbatę aniołyParzą herbatę aniołyRef. Żeby głodni nie byli głodni...Staje archanioł w oknieZa oknem deszcz, ziemia moknieWoła do mistrza od smyczka:"Potrzebna taka muzyczka...Ref. Żeby głodni nie byli głodni...Cudnie gra, nikt nie słuchaBiel serwet skalała muchaHerbata dawno ostygłaAniołom opadły skrzydłaAniołom opadły skrzydłaAniołom opadły skrzydłaAniołom opadły skrzydłaA głodni dalej są głodniMarkotni nie są pogodniBezsenność silniejsza niż senA głodni dalej są głodniMarkotni nie są pogodniBezsenność silniejsza niż sen
Tłumaczenie piosenki
Czerwony Tulipan: Na samym
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Czerwony Tulipan: Na samym
-
Niezauwa
- Czerwony Tulipan
-
Odblaski
- Czerwony Tulipan
-
Odezwa do Ma
- Czerwony Tulipan
-
Oni mi m
- Czerwony Tulipan
-
PC komputer
- Czerwony Tulipan
Skomentuj tekst
Czerwony Tulipan: Na samym
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka
Dawid Podsiadło
„Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
-
Toksyny (Słoń & The Returners)
Słoń
„Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
-
Wonderful
Monika Kociołek
„You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
-
Miodożer
Genzie
„Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
-
Suma wszystkich strachów
Małpa
„Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
WSZYSTKO CO BYŁO PRZEDTEM, prod. Auer | Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska
- po prostu Kajtek
-
Porachunki (prod. Chris Carson x Leśny) - ft. Kali
- Paluch
-
Kiler (Warszawa Torwar 24.05.2025)
- Elektryczne Gitary
-
Cudowna
- Ellixir & Sequence
-
tłoczno
- zetkacper
-
Nara
- Dżasta
-
Zizu (prod. Louis Villain, Jonatan)
- Pezet
-
Harpy Hare
- Yaelokre
-
LABU DIBU
- JACEK GWIAZDA
-
HAŁAS prod. ERR BITS | Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska | Netflix
- Zippy
Reklama
Tekst piosenki Na samym - Czerwony Tulipan, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na samym - Czerwony Tulipan. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwony Tulipan.
Komentarze: 0