Czerwony Tulipan: PC komputer

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwony Tulipan

Teksty: 33 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Czerwony Tulipan: PC komputer

Stał na wystawie biały, nowy, lśniący, czystyGdy go ujrzałam, już wiedziałam - tylko ONPC komputer, mój komputer osobistySerce zagrało w piersi jak Zygmunta DzwonCzule pieściłam jego joystick i klawiszeIskry błysnęły na koniuszkach naszych ciałNo, myszy się boję, lecz kupiłam PC myszęOraz drukarkę, by mój PC wszystko miałRef. Bo to była miłość na 12 megabajtówMiłość tak piękna jak telegraficzny słupTo była miłość na 12 megabajtówMiłość pojemna jak rodzinny gróbWtem, gdy zostałam z nim dosłownie w cztery oczyW ekranie moje oczy odbijały czerńLecz nie wiedziałam jak mam zrobić pierwszy kroczekNikt mnie nie uczył jak TO z PC robi sięGdy minął tydzień, mąż zbuntował się i wrzasnąłRzewnie: "Bez przerwy muszę w łóżku leżeć samA ty wciąż siedzisz i się gapisz w to żelastwo"Więc zrozumiałam - mój mąż to cham!Ref. Bo to była miłość na 16 megabajtów...I tak gdy trwała nasza miłość nieprzerwanieMąż spadł ze schodów, przypadkowo potknął sięWięc miałam spokój, tylko PC ciche granieI jego joystick w dłoni wciąż podniecał mnieLecz dnia pewnego kres nastąpił tej sielankiWirusem PC mój rażony na śmierć ległBez mego PC cały świat mi teraz wisiNiech nad mym PC łzę uroni każdy człekRef. Bo to była miłość na 40 megabajtów...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Czerwony Tulipan: PC komputer

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwony Tulipan: PC komputer

Skomentuj tekst

Czerwony Tulipan: PC komputer

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki PC komputer - Czerwony Tulipan, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu PC komputer - Czerwony Tulipan. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwony Tulipan.