Czerwony Tulipan: W stron

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwony Tulipan

Teksty: 33 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Czerwony Tulipan: W stron

Wszedłeś w me wyczekiwania,wypatrzenia, dni przebytych,w moje rozmarzenia.I odeszłam razem z tobą,cichą drogą, w stronę cienia.Wszedłeś w me wyczekiwania,wypatrzenia, dni przebytych,w długie zamyślenia.I odeszłam wtedy z tobą,polną drogą, w stronę cienia.W stronę lasu, w stronę cienia,w stronę mego przeznaczenia.W stronę naszej samotności, złotej zieloności.Na ziemi okrągłej i niebieskiejjak szafir w nocy świecący,jesteśmy sami dla siebie jak gwiazdygdzieś spadającej.I pytasz widząc jak spada głową w dół z nieboskłonuczy spełnią się nasze marzenia,twoje i moje pragnienia.W stronę lasu...Na ziemi życie dającej,jak oko stawu zielone,przyszedłeś po mnie w godzinie nieokreślonej.Wszedłeś w me wyczekiwania,więc odeszłam wtedy z tobąnaszą polną drogą.W stronę lasu... ( 2x)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Czerwony Tulipan: W stron

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwony Tulipan: W stron

Skomentuj tekst

Czerwony Tulipan: W stron

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W stron - Czerwony Tulipan, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W stron - Czerwony Tulipan. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwony Tulipan.