D-Bomb: Koniec

Tekst piosenki

Brak wideo

D-Bomb

Teksty: 71 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

D-Bomb: Koniec

Jak sama wiesz spotkaliśmy sie przypadkiemto był zwyczajny, słoneczny, ciepły dzieńChcieliśmy potem, chcieliśmy potem razem byćty snułaś plany: na wieki już razem myGorące usta twe obsypane w pocałunki jak mroczne niebo gdy zapada zmierzchByło tak dobrze, tak blisko było ciało tweja uwielbiałem obok ciebie budzić sięJeszcze pamiętam chwile kiedy ja i ty w śnieżnej pościeli przytulamy sięLecz nie wiem jak, co ,kiedy no i gdziew którym momencie zjawiła ona sięCiebie nie było, wzywał cię rodzinny krąga gdy wróciłaś zastałaś mnie razem z niąWidziałem łzy które raniły także mnie i zimny głos odpychał ciągle mnie...Przepraszasz mnie za miłośc która kończy sięprzepraszasz za zranione serce mojeWiesz że nigdy nie odzyskasz mniena zawsze już beze mnie będziesz ty.Biegłem za tobą, tak bardzo chciałem złapać ciępowiedzieć coś co może przyćmić chwile złeWbiegam na peron,nie widzę ciebie nigdzie jużpociąg odjechał,rozmyły się moje snyRozmyte sny, zburzony cały światja jestem sam i sama jesteś ty gdzieś tamPatrzę na niebo co kryje słodkie usta tweja nie zapomnę, ja nie zapomnę nigdy cięOglądam teraz nasze stare fotografiewspomnieniem jestem w tych pięknych, słonecznych dniachwszędzie dokoła, dokoła jeszcze zapach twójw białej pościeli widzę ciebie znówMoże to chore ale żałuję japrzepraszam że zabrałem ci twój cenny czasWiem teraz że nie godzien byłem ciebieprzepraszam ja, przepraszam dziś ciebie....
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

D-Bomb: Koniec

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

D-Bomb: Koniec

Skomentuj tekst

D-Bomb: Koniec

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • d bomb koniec
 • d bomb koniec teledysk
 • zaraz wstanie dzień ja nie chce jeszcze budzić się
 • d bomb koniec teledysk
 • dbomb przepraszasz mnie tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Koniec - D-Bomb, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Koniec - D-Bomb. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - D-Bomb.