D-Bomb: Trudno jest

Tekst piosenki

Brak wideo

D-Bomb

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 11

Tekst piosenki

D-Bomb: Trudno jest

Trudno jest tak żyć bez ciebie mi,proszę cię uwierz kochanie w to dziś.Trudno jest bez ciebie budzić się,gdy każdy sen sprawia, że jesteś wciąż blisko mnie.Trudno jest tak patrzeć w oczy twe,pełne łez, przeze mnie najdroższa ja wiem.Trudno jest gdy serce pali mnie,przepraszam cię, przeze mnie to stało się wiem.Jeżeli twoje słowa kłamią,to dobrze niech tak pozostanie już,bo nie chcę słyszeć więcejjak nienawidzisz mnie.Odwracasz się ode mniei w dłoniach kryjesz twarz,jeżeli prawdę mówisz, rozpalasz mnie.Przebijasz mnie spojrzeniem,którego tak mi brak.Za każdy uśmiech twójwszystko bym dziś dałTrudno jest tak żyć bez ciebie mi,proszę cię uwierz kochanie w to dziś.Trudno jest bez ciebie budzić się,gdy każdy sen sprawia, że jesteś wciąż blisko mnie.Trudno jest tak patrzeć w oczy twe,pełne łez, przeze mnie najdroższa ja wiem.Trudno jest gdy serce pali mnie,przepraszam cię, przeze mnie to stało się wiem.Nic już nie jest takie samochoć wydaje mi się że,myślisz o mnie, że nadal ci zależy.W twoim sercu skradam się.Tylko teraz o co proszę,daj mi szanse jeszcze raz,nie wymazuj mnie z pamięci,pozwól kochać się.Trudno wierzyć w moje słowa, gdynie pierwszy raz zawiodłem cię.Wiara jednak daje szanse bymiłość nasza mogła żyć.Trudno jest tak żyć bez ciebie mi,proszę cię uwierz kochanie w to dziś.Trudno jest bez ciebie budzić się,gdy każdy sen sprawia, że jesteś wciąż blisko mnie.Trudno jest tak patrzeć w oczy twe,pełne łez, przeze mnie najdroższa ja wiem.Trudno jest gdy serce pali mnie,przepraszam cię, przeze mnie to stało się wiem.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

D-Bomb: Trudno jest

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

D-Bomb: Trudno jest

Skomentuj tekst

D-Bomb: Trudno jest

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • trudno jest
 • przeze mnie to stało się wiem
 • trudno jest tak zyc bez
 • piosenka trudno mi dzis zyc bez ciebie
 • trudno żyć bez ciebie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Trudno jest - D-Bomb, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Trudno jest - D-Bomb. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - D-Bomb.