De Mono: Meksyk

Tekst piosenki

Brak wideo

De Mono

Teksty: 116 Tłumaczenia: 0 Wideo: 33

Tekst piosenki

De Mono: Meksyk

Już nie pamiętasz ulic w ogniu I rozmów aż do rana I kamieni rzucanych przed siebie na oślep Kryjówek w ciemnych bramach Już nie pamiętasz co to strach i ból A kiedy szedłeś z innymi ulicą Bić się o swoje prawa Wracałeś późno zmęczony do domu Walczyłeś aż do rana Już nie pamiętasz co to strach i ból To już nie to samo życie To już nie jest to co było Masz już nowe ideały Teraz wszystko się skończyło Teraz się boisz jak ognia i wody Już nie pamiętasz łez Wiem że nikt nie jest wiecznie młody Chyba że tego chce Już nie pamiętasz co to strach i ból To już nie to samo życie To już nie jest to co było Masz już nowe ideały Już dla ciebie się skończyła rewolucja To już nie jest to co było Już dla ciebie się skończyła rewolucja
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

De Mono: Meksyk

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

De Mono: Meksyk

Skomentuj tekst

De Mono: Meksyk

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Meksyk - De Mono, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Meksyk - De Mono. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - De Mono.