De Mono - Pod kontrol tekst piosenki - Teksciory.pl

De Mono: Pod kontrol

Tekst piosenki

Brak wideo

De Mono

Teksty: 105 Tłumaczenia: 0 Wideo: 21

Tekst piosenki

De Mono: Pod kontrol

Śledzisz mój najmnieszy krok Czuję wbity w siebie wzrok Pod powiększonym szkłem Budze się w środku nocy Już nie zniosę ze spokojem Wymślonych tych urojeń Każdy nawet mały znak Rodzi przemoc zbudza strach Przez telefon każdy głos Na podsłuchu dzień i noc Te historie wymyślone Bez zazdrości twe zrodzone Widzę twoje oczy Które śledzą mnie Chciałbym je wyzwolić Uciekne stąd, daleko stąd Ta obsesja zniszczy cię Przypominasz tylko cień Śledzisz każdy mały krok Czuję cię za sobą znów Już nie zniosę ze spokojem Wymyślonych tych urojeń Z pod kontroli oczów twych Już nie umiem prawie nic Czemu nie zapytasz mnie Wszystko powiem czego chcesz Te historie wymyślone wywołują wiele wojen A jak na filmie, szukasz mocnych scen Kto jest temu winien, ja dobrze wiem Ty dobrze wiesz,pod kontrolą ,pod kontrolą twą, Pod kontrolą, pod kontrolą twą
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

De Mono: Pod kontrol

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

De Mono: Pod kontrol

 

Skomentuj tekst

De Mono: Pod kontrol

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pod kontrol - De Mono, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pod kontrol - De Mono. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - De Mono.