Deborah Cox: Play your part

Tekst piosenki

Brak wideo

Deborah Cox

Teksty: 60 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Deborah Cox: Play your part

[Chorus:] Can you pretend to be the man I should have been with Can we fake the life you know I should have had Can we do a better job of pretending that you really care Or I'll have to give the part to someone else You seem to have an important part The lead role of my heart You played it well along time ago Until I started falling in love And then you changed your character And avoided all of your lines Now the man I love is gone now Can you play his part at this time [Chorus] Love is like a see saw it takes two in order for it to work I'm working hard, I'm playing my part but the scene still won't work And rehearsals are long because your timing is all wrong So I'll find someone who loves me And who can play your part for life I deserve a lot better than this And I'm tired of acting like it's okay for me to give you my love And receive nothing back in return [Chorus]
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Deborah Cox: Play your part

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Deborah Cox: Play your part

Skomentuj tekst

Deborah Cox: Play your part

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Deborah Cox - Play Your Part tłumaczenie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Play your part - Deborah Cox, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Play your part - Deborah Cox. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Deborah Cox.