Dezerter: Atak anio

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezerter

Teksty: 131 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Dezerter: Atak anio

Czara goryczy już się przelała Wiedzą o tym nie tylko na ziemi Odpowiedź z nieba przyszła rano Ognisty deszcz ma wszystko odmienić Samobójczy komando aniołów Zamienionych w żywe pociski Uderzyło z przestworzy na miasta Koniec miast wydaje się bliski Ludzka rasa jest niezmienna Nigdy nie uczy się na własnych błędach Więc konkluzja musi być smutna Kara za grzechy będzie okrutna! W jękach bólu i przerażenia Pośród zgliszcz i ruin domów Nie ma miejsca by się schronić Przed mściwym atakiem aniołów Uzbrojeni w najnowszą broń Niebiański supergniew Pana Strażnicy arcydobrej Nowiny Perfekcyjnie wykonują zadania Ludzka rasa jest niezmienna Nigdy nie uczy się na własnych błędach Więc konkluzja musi być smutna Kara za grzechy będzie okrutna! Nie ma litości dla niewinnych Za grzechy odpowie cała rasa Taki system już się sprawdzał W dawno zapomnianych czasach Eksterminacja tak precyzyjna Zostaje zawsze użyta w potrzebie To czego nikt nie rozumie na ziemi Dobrze rozumieją w niebie Ludzka rasa jest niezmienna Nigdy nie uczy się na własnych błędach Więc konkluzja musi być smutna Kara za grzechy będzie okrutna!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dezerter: Atak anio

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezerter: Atak anio

Skomentuj tekst

Dezerter: Atak anio

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Atak anio - Dezerter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Atak anio - Dezerter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezerter.