Dezerter - Panie Ty nasz tekst piosenki - Teksciory.pl

Dezerter: Panie Ty nasz

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezerter

Teksty: 128 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Dezerter: Panie Ty nasz

Stoimy razem w ruinach i złomie Szukamy ziarna i życia w schronie Panie Ty Panie, Panie Ty nasz Dałbym Ci dałbym ale nie mam Dałbym Ci sera a skąd go wziąć Dałbym Ci chleba, alem go zjadł Daj nam żyć, daj nam żyć... Panie Ty Panie, Panie Ty nasz Panie Ty Panie, zrobimy to wraz Ja młotkiem, Ty gwoździem Ja pałą, Ty wiarą Niech nasze przekupstwo Przybije ich wraz Stoimy razem z młotkiem i gwoździem I zataczamy żelazny krąg U Twoich schodów W ruinach i złomie Szukamy ziarna i życia w schronie Daj nam żyć, daj nam żyć...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Dezerter: Panie Ty nasz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezerter: Panie Ty nasz

 

Skomentuj tekst

Dezerter: Panie Ty nasz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MANY BAGNO
  „Nocą na spontanie z butami po dywanie gdzie dopiero 6 a my ziomek mamy banie my mamy dance, dance ty mała lej, lej i nie mów nie, nie bo dziś bawimy się 1, 2, 3 nocą na spontanie z butami po”
 • AJAJAJ (ft. Szymi Szyms) OsaKa
  „Jadę jakbym miał za chwilę tutaj zejść Jadę jakby to był mój ostatni dzień Jadę jakby mi odjebał ten mój fejm Jadę jakbym miał na koncie parę zerrrrr Aj jajajajajaj, bang! Aj jajajajajaj, bing! ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Lodospady (ft. Michał Szczygieł) Pawbeats
  „Na nic droga ułożona w snach Gdy co chwilę kusi mnie Tyle wyszukanych kłamstw A ty stale wzrok kierujesz w dal I przez myśl nie przejdzie ci By po mojej stronie stać Tak mija każdy dzień Ten”
 • This Is Heaven Nick Jonas
  „At the gate coming side And know that it’s late But i am here because Your body my motivation let’s keeping talk What if we found a way to get close Without fears Keep in mind we’re escaping”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Panie Ty nasz - Dezerter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Panie Ty nasz - Dezerter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezerter.