Dezerter: Piosenka o mi

Tekst piosenki

Dezerter

Teksty: 130 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9
Profil artysty

Tekst piosenki

Dezerter: Piosenka o mi

To jest piosenka o miłości Miłości wściekłej i prawdziwej Skazanej na niepowodzenie Jednak wielkiej i żarliwej To jest piosenka o miłości Policjanta do złodzieja Tak bardzo bliskiej nienawiści Beznadziejnej jak nadzieja Oto złodziej, oto gliniarz Tworzą razem zgraną parę Połączeni dziwną więzią Potrzebują się nawzajem Obywatele wystraszeni Nie rozumieją co się dzieje I nie pytaj kto korzysta: Policjanci, czy złodzieje To jest piosenka o miłości Niezrozumiałej i wulgarnej Miłości pozbawionej wdzięku Nieprzyzwoitej i brutalnej Łatwiej zrozumieć to uczucie Gdy się pozna zależności Więcej strachu - więcej forsy Oto powód tej miłości
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dezerter: Piosenka o mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezerter: Piosenka o mi

Skomentuj tekst

Dezerter: Piosenka o mi

Komentarze: 1

Sortuj

WiosennaDziewczyna (17 maja 2013, 02:21)
Re: Dezerter - Piosenka o mi
To jest piosenka o miłości Policjanta do złodzieja Tak bardzo bliskiej nienawiści Beznadziejnej jak nadzieja Oto złodziej, oto gliniarz Tworzą razem zgraną parę Połączeni dziwną więzią Potrzebują się nawzajem ZESPÓŁ O MOCNYM BRZMIENIU ,,,,TEKST MÓWI O WSPÓŁZALEŻNOŚCI DWÓCH ŚWIATÓW ! POZDRAWIAM ,,,,,,NIE JESTEM PRZEKONANA CZY LUBIĘ TĄ GRUPĘ JEDNAK :(

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Człowiek jest miłością Miłość jest nienawiścią Nienawiść jest wojną Wojna jest pokojem Pokój jest poddaństwem Poddaństwo jest wł

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Piosenka o mi - Dezerter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Piosenka o mi - Dezerter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezerter.