Dezerter: Uderz w polityk

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezerter

Teksty: 133 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Dezerter: Uderz w polityk

A teraz ja chcę powiedzieć Co myślę o tej grze To oni oszukują Lecz oskarżają mnie Wyciągają do nas dłoń Proponując swoje bzdury Możesz być aktywny w życiu I budować ich struktury Każdy z nas ma własne oczy Każdy widzi po swojemu Twoje życie jest twoje Wybieraj więc samemu Państwo stwarza ci granice W których nie będziesz sobą Jesteś teraz więźniem Na niewiele ci pozwolą Nie ma żadnych już świętości Ani autorytetów Utopiły się w odchodach Z politycznych gabinetów Stara władza dziś powraca Jak kilka lat temu Nowy system żre padlinę Poprzedniego systemu Spójrz, podzielili świat Nie czekając twojej zgody Lecz nie muszą przecież dostać Wnętrza twojej głowy Jeśli nie pasuje ci To, co oni proponują Odrzuć ich wartości Zanim cię spacyfikują Przyszłość będzie nasza Mimo wrogich krzyków Bo my rośniemy tu Niczym kwiaty na śmietniku Wiec jeśli masz już dosyć Być trybem w tej maszynie Uderz w politykę Myślą, mową i uczynkiem
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dezerter: Uderz w polityk

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezerter: Uderz w polityk

Skomentuj tekst

Dezerter: Uderz w polityk

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Uderz w polityk - Dezerter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Uderz w polityk - Dezerter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezerter.