Dezerter: Uderz w polityk

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezerter

Teksty: 130 Tłumaczenia: 0 Wideo: 9

Tekst piosenki

Dezerter: Uderz w polityk

A teraz ja chcę powiedzieć Co myślę o tej grze To oni oszukują Lecz oskarżają mnie Wyciągają do nas dłoń Proponując swoje bzdury Możesz być aktywny w życiu I budować ich struktury Każdy z nas ma własne oczy Każdy widzi po swojemu Twoje życie jest twoje Wybieraj więc samemu Państwo stwarza ci granice W których nie będziesz sobą Jesteś teraz więźniem Na niewiele ci pozwolą Nie ma żadnych już świętości Ani autorytetów Utopiły się w odchodach Z politycznych gabinetów Stara władza dziś powraca Jak kilka lat temu Nowy system żre padlinę Poprzedniego systemu Spójrz, podzielili świat Nie czekając twojej zgody Lecz nie muszą przecież dostać Wnętrza twojej głowy Jeśli nie pasuje ci To, co oni proponują Odrzuć ich wartości Zanim cię spacyfikują Przyszłość będzie nasza Mimo wrogich krzyków Bo my rośniemy tu Niczym kwiaty na śmietniku Wiec jeśli masz już dosyć Być trybem w tej maszynie Uderz w politykę Myślą, mową i uczynkiem
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dezerter: Uderz w polityk

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezerter: Uderz w polityk

Skomentuj tekst

Dezerter: Uderz w polityk

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Uderz w polityk - Dezerter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Uderz w polityk - Dezerter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezerter.