Dezire: Aniele m

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezire

Teksty: 25 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Dezire: Aniele m

Na ziemi klęczę i składam ręce i tak od zawsze zanim zasnę. Wołam do Niego: Zbaw ode złego i nie wódź mnie na pokuszenie. A gdy już powiem to co mam w głowie na pewno Stróż kieruje mną już, a moje czyny są z Jego winy, zatrzyma mnie zanim zrobię coś źle. Ref.: Ty Aniele mój, biały Stróżu mój, zawsze przy mnie stój, pokój. (x3) Zepsułam wszystko co miało przyszłość w sekundach kilku bez wysiłku, a gdzie Ty byłeś, że pozwoliłeś wystawić mnie na pokuszenie? Trzeba mnie było zatrzymać siłą, modliłam się byś ochraniał mnie! A Ty się wcale nie pokazałeś. Czyżbyś nie działał tak ja myślałam? Ref.: Ty Aniele... (x6) Zepsułam wszystko co miało przyszłość, mimo że Stróż wysłuchał mych słów na ziemi klęczę i składam ręce i tak od zawsze zanim zasnę. Ref.: Ty Aniele .... (x6)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dezire: Aniele m

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezire: Aniele m

Skomentuj tekst

Dezire: Aniele m

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Aniele m - Dezire, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Aniele m - Dezire. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezire.