Diament - Znajdziemy się tekst piosenki - Teksciory.pl

Diament: Znajdziemy się

Tekst piosenki

Diament

Teksty: 7 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6
Profil artysty

Tekst piosenki

Diament: Znajdziemy się

Znajdę ci w końcu tu kiedyś za rogiem
Od dołu to chodźmy
Wzrok w podłogę
Wezmę cię ze mną
Albo wezmę tutaj
I w życiu po za mną nie będziesz słuchać nic
Ile jeszcze
Już chyba nie chce
I czuje presję
Mamy klika lat razem
I na nie plany
Ja inne ty inne – tak się uzupełniamy
Znajdę cię we śnie
I zwinę w bletkę
I spalę i zasnę tu z tobą wreszcie
Mamy inne drogi
Inne pasje
Iny gust muzyczny
Inne racje
Znajdę odwagę i wspólny język
Weź mi wrażliwość, która tak ciągle męczy mnie
I nie mogę słuchać
Oddaj mi spokój, to znajdę też ducha
I podejdź, zaufaj
Nigdy nie odchodź
Tak znajdziemy razem wolność
I poprowadź , już kur* za rękę
Mam traumę po tym co przeszedłem
Oddaj mi wiarę
I siłę na fobie przez ludzi i talent
Nie zardzewiałem
I robię co chcę
Albo czego zawsze chciałem
Znajdę pokorę
A silną wolę postawię z alkoholem
Zrobię to szybko
I nie da to nic
Bo od zawsze przyszłość stawia mnie za nisko

Autor tekstu: Formacja Diament
Tekst dodał: uszaty

Tłumaczenie piosenki

Diament: Znajdziemy się

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
60 %
40 %

Inne teksty wykonawcy

Diament: Znajdziemy się

 

Skomentuj tekst

Diament: Znajdziemy się

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 1 marca 2017, 10:31)
Re: Diament - Znajdziemy się
[Zwrotka 1] Znajdę Cie w końcu, tu kiedyś za rogiem Od dołu do oczu, albo wzrok w podłogę Wezmę Cie ze mną, albo wezmę tutaj I w życiu poza mną nie będziesz słuchać nic Ile jeszcze? Już chyba nie chce i czuje presję Mamy kilka lat razem i na nie plany Ja inne Ty inne, tak się uzupełniamy Znajdę Cie we śnie, i zwinę to w bletkę I spalę i zasnę tu z Tobą wreszcie Mamy inne drogi, inne pasje Inny gust muzyczny, inne racje Znajdę odwagę i wspólny język Weź mi wrażliwość która tak męczy mnie I nie mogę ciągle słuchać, oddaj mi spokój To znajdę też ducha I podejdź zaufaj i nigdy nie odchodź Tak znajdziemy razem wolność I poprowadź za rękę, mam traumę już Kurwa po tym co przeszedłem Odnajdę wiarę i siłę na fobie przez ludzi i talent Nie zardzewiałem i robię co chcę albo czego zawsze chciałem Znajdę pokorę, a silną wolę postawię z alkoholem I zrobię to szybko i nie da to nic bo od zawsze przyszłość stawiała mnie za nisko Już jebać ten Hip-Hop i żyjmy poza tym bo po co to wszystko? Jak Homer Simpson, mam tyle luzu, że mogę grać czysto [Refren] Ile dni? Ile lat? I czujmy ten stan aż się skończy świat To nie tak że jest dwutakt podejdź zaufaj, i znajdziemy szczęście a ono znajdzie nas Mamy czas? Mamy hajs, Z tym drugim gorzej ale zawsze "Najs" I to nasza passa na pasmach zwycięstw, a podobno my to nazywamy życiem Znajdę Cie w końcu, albo już znalazłem, i tak mówię zawsze Kiedy światło gaśnie wtedy razem raźniej, wtedy szerzej patrze Nie szukam odwrotu, do walki wciąż gotów, chodź nie ma z kim Ty wojna ja pokój, Wy barki ja rozum, posłuchaj i skumaj co lepiej brzmi? [Zwrotka 2] Strach mnie obudzi znów zmyje sen z powiek A wszystko dla ludzi jest... (nieuniknione?) Znów boję się co powie i jak to zabrzmi Ha, a mieliśmy być poważni Nie rozumiem wiele norma I przez to do końca nie można mnie poznać Więc zostaw jak źle jest jak dobrze to zostań Bo droga przed nami jest razem prostsza I znajdę raj tam, na oczach klapki albo rayban, hajlaf I ta sama gadka tylko ludzie inni Masa głosów za tymi, którzy są temu winni wciąż Bez żalu, to norma Przyjaciół kilku, ale każda dobra morda I poznaj takiego, odwaga nie chojrak Niewierny jak Tomasz to pierdol i zostaw Albo to pora doznań, tak żeby nikt nie poznał nas By nam życie wyszło trzeba znaleźć odwagę a zgubić strach, ah.

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Trudne Dziecko Alan
  „zaczynam od nowa bez haju to zyskam a z życiem wygrałem bo nie uciekałem jak jebana pizda zaczynam od nowa bez haju to zyskam a z życiem wygrałem bo nie uciekałem jak jebana pizda chcę na ”
 • Ale jazz! sanah, Vito Bambino
  „kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi to cappuccino niesłodzenie - będę fit Szekspirowski sznyt Całe noce mi się śnił Gdzie Romeo był Codziennie narzekałam gdzie ten happy end Me vibrato chciał”
 • De Una Vez Selena Gomez
  „Ya no duele como antes, no La herida de tu amor sano Den una vez por toda Soy mas fuerte sola Es que no me arrepiento del pasado Se que el tiempo a tu lado corto mis alas Pero ahora este pecho”
 • Robię to (ft. Joda) Dedis
  „Dedis wjeżdża raper Skoro nie potrafisz pisać tak jesteś jak rap na tej scenie Bo do przodu poszedł rap Dawno, dawno temu cała scena mówi papa A mój papa nas zostawił – nie gadamy z nim 2 lata Tu”
 • 34+35 Remix (Ft. Megan Thee Stallion, Doja Cat) Ariana Grande
  „You might think i am crazy the way i've been craving If i put it Quite plainly Just give me tchem babies So what you doing tonight Better say doing you right Watching movies But i ain’t seen”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • diament znajdziemy siebie tekst
 • diament znajdziemy sie tekst
 • diament znajdziemy siebie
 • znajdziemy siebie
 • znajde cie kiedys gdzies tutaj za rogiem

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Znajdziemy się - Diament, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Znajdziemy się - Diament. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Diament.