Diament: Znajdziemy się

Tekst piosenki

Diament

Teksty: 7 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6
Profil artysty

Tekst piosenki

Diament: Znajdziemy się

Znajdę ci w końcu tu kiedyś za rogiem
Od dołu to chodźmy
Wzrok w podłogę
Wezmę cię ze mną
Albo wezmę tutaj
I w życiu po za mną nie będziesz słuchać nic
Ile jeszcze
Już chyba nie chce
I czuje presję
Mamy klika lat razem
I na nie plany
Ja inne ty inne – tak się uzupełniamy
Znajdę cię we śnie
I zwinę w bletkę
I spalę i zasnę tu z tobą wreszcie
Mamy inne drogi
Inne pasje
Iny gust muzyczny
Inne racje
Znajdę odwagę i wspólny język
Weź mi wrażliwość, która tak ciągle męczy mnie
I nie mogę słuchać
Oddaj mi spokój, to znajdę też ducha
I podejdź, zaufaj
Nigdy nie odchodź
Tak znajdziemy razem wolność
I poprowadź , już kur* za rękę
Mam traumę po tym co przeszedłem
Oddaj mi wiarę
I siłę na fobie przez ludzi i talent
Nie zardzewiałem
I robię co chcę
Albo czego zawsze chciałem
Znajdę pokorę
A silną wolę postawię z alkoholem
Zrobię to szybko
I nie da to nic
Bo od zawsze przyszłość stawia mnie za nisko

Autor tekstu: Formacja Diament
Data dodania: 2015-11-16
Tekst dodał: uszaty
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Diament: Znajdziemy się

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
60 %
40 %

Inne teksty wykonawcy

Diament: Znajdziemy się

Skomentuj tekst

Diament: Znajdziemy się

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 1 marca 2017, 10:31)
Re: Diament - Znajdziemy się
[Zwrotka 1] Znajdę Cie w końcu, tu kiedyś za rogiem Od dołu do oczu, albo wzrok w podłogę Wezmę Cie ze mną, albo wezmę tutaj I w życiu poza mną nie będziesz słuchać nic Ile jeszcze? Już chyba nie chce i czuje presję Mamy kilka lat razem i na nie plany Ja inne Ty inne, tak się uzupełniamy Znajdę Cie we śnie, i zwinę to w bletkę I spalę i zasnę tu z Tobą wreszcie Mamy inne drogi, inne pasje Inny gust muzyczny, inne racje Znajdę odwagę i wspólny język Weź mi wrażliwość która tak męczy mnie I nie mogę ciągle słuchać, oddaj mi spokój To znajdę też ducha I podejdź zaufaj i nigdy nie odchodź Tak znajdziemy razem wolność I poprowadź za rękę, mam traumę już Kurwa po tym co przeszedłem Odnajdę wiarę i siłę na fobie przez ludzi i talent Nie zardzewiałem i robię co chcę albo czego zawsze chciałem Znajdę pokorę, a silną wolę postawię z alkoholem I zrobię to szybko i nie da to nic bo od zawsze przyszłość stawiała mnie za nisko Już jebać ten Hip-Hop i żyjmy poza tym bo po co to wszystko? Jak Homer Simpson, mam tyle luzu, że mogę grać czysto [Refren] Ile dni? Ile lat? I czujmy ten stan aż się skończy świat To nie tak że jest dwutakt podejdź zaufaj, i znajdziemy szczęście a ono znajdzie nas Mamy czas? Mamy hajs, Z tym drugim gorzej ale zawsze "Najs" I to nasza passa na pasmach zwycięstw, a podobno my to nazywamy życiem Znajdę Cie w końcu, albo już znalazłem, i tak mówię zawsze Kiedy światło gaśnie wtedy razem raźniej, wtedy szerzej patrze Nie szukam odwrotu, do walki wciąż gotów, chodź nie ma z kim Ty wojna ja pokój, Wy barki ja rozum, posłuchaj i skumaj co lepiej brzmi? [Zwrotka 2] Strach mnie obudzi znów zmyje sen z powiek A wszystko dla ludzi jest... (nieuniknione?) Znów boję się co powie i jak to zabrzmi Ha, a mieliśmy być poważni Nie rozumiem wiele norma I przez to do końca nie można mnie poznać Więc zostaw jak źle jest jak dobrze to zostań Bo droga przed nami jest razem prostsza I znajdę raj tam, na oczach klapki albo rayban, hajlaf I ta sama gadka tylko ludzie inni Masa głosów za tymi, którzy są temu winni wciąż Bez żalu, to norma Przyjaciół kilku, ale każda dobra morda I poznaj takiego, odwaga nie chojrak Niewierny jak Tomasz to pierdol i zostaw Albo to pora doznań, tak żeby nikt nie poznał nas By nam życie wyszło trzeba znaleźć odwagę a zgubić strach, ah.

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • diament znajdziemy siebie tekst
 • diament znajdziemy sie tekst
 • diament znajdziemy siebie
 • znajdziemy siebie
 • znajde cie kiedys gdzies tutaj za rogiem

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Znajdziemy się - Diament, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Znajdziemy się - Diament. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Diament.