Diament: Znajdziemy się

Tekst piosenki

Diament

Teksty: 7 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6
Profil artysty

Tekst piosenki

Diament: Znajdziemy się

Znajdę ci w końcu tu kiedyś za rogiem
Od dołu to chodźmy
Wzrok w podłogę
Wezmę cię ze mną
Albo wezmę tutaj
I w życiu po za mną nie będziesz słuchać nic
Ile jeszcze
Już chyba nie chce
I czuje presję
Mamy klika lat razem
I na nie plany
Ja inne ty inne – tak się uzupełniamy
Znajdę cię we śnie
I zwinę w bletkę
I spalę i zasnę tu z tobą wreszcie
Mamy inne drogi
Inne pasje
Iny gust muzyczny
Inne racje
Znajdę odwagę i wspólny język
Weź mi wrażliwość, która tak ciągle męczy mnie
I nie mogę słuchać
Oddaj mi spokój, to znajdę też ducha
I podejdź, zaufaj
Nigdy nie odchodź
Tak znajdziemy razem wolność
I poprowadź , już kur* za rękę
Mam traumę po tym co przeszedłem
Oddaj mi wiarę
I siłę na fobie przez ludzi i talent
Nie zardzewiałem
I robię co chcę
Albo czego zawsze chciałem
Znajdę pokorę
A silną wolę postawię z alkoholem
Zrobię to szybko
I nie da to nic
Bo od zawsze przyszłość stawia mnie za nisko

Autor tekstu: Formacja Diament
Tekst dodał: uszaty

Tłumaczenie piosenki

Diament: Znajdziemy się

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
60 %
40 %

Inne teksty wykonawcy

Diament: Znajdziemy się

Skomentuj tekst

Diament: Znajdziemy się

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 1 marca 2017, 10:31)
Re: Diament - Znajdziemy się
[Zwrotka 1] Znajdę Cie w końcu, tu kiedyś za rogiem Od dołu do oczu, albo wzrok w podłogę Wezmę Cie ze mną, albo wezmę tutaj I w życiu poza mną nie będziesz słuchać nic Ile jeszcze? Już chyba nie chce i czuje presję Mamy kilka lat razem i na nie plany Ja inne Ty inne, tak się uzupełniamy Znajdę Cie we śnie, i zwinę to w bletkę I spalę i zasnę tu z Tobą wreszcie Mamy inne drogi, inne pasje Inny gust muzyczny, inne racje Znajdę odwagę i wspólny język Weź mi wrażliwość która tak męczy mnie I nie mogę ciągle słuchać, oddaj mi spokój To znajdę też ducha I podejdź zaufaj i nigdy nie odchodź Tak znajdziemy razem wolność I poprowadź za rękę, mam traumę już Kurwa po tym co przeszedłem Odnajdę wiarę i siłę na fobie przez ludzi i talent Nie zardzewiałem i robię co chcę albo czego zawsze chciałem Znajdę pokorę, a silną wolę postawię z alkoholem I zrobię to szybko i nie da to nic bo od zawsze przyszłość stawiała mnie za nisko Już jebać ten Hip-Hop i żyjmy poza tym bo po co to wszystko? Jak Homer Simpson, mam tyle luzu, że mogę grać czysto [Refren] Ile dni? Ile lat? I czujmy ten stan aż się skończy świat To nie tak że jest dwutakt podejdź zaufaj, i znajdziemy szczęście a ono znajdzie nas Mamy czas? Mamy hajs, Z tym drugim gorzej ale zawsze "Najs" I to nasza passa na pasmach zwycięstw, a podobno my to nazywamy życiem Znajdę Cie w końcu, albo już znalazłem, i tak mówię zawsze Kiedy światło gaśnie wtedy razem raźniej, wtedy szerzej patrze Nie szukam odwrotu, do walki wciąż gotów, chodź nie ma z kim Ty wojna ja pokój, Wy barki ja rozum, posłuchaj i skumaj co lepiej brzmi? [Zwrotka 2] Strach mnie obudzi znów zmyje sen z powiek A wszystko dla ludzi jest... (nieuniknione?) Znów boję się co powie i jak to zabrzmi Ha, a mieliśmy być poważni Nie rozumiem wiele norma I przez to do końca nie można mnie poznać Więc zostaw jak źle jest jak dobrze to zostań Bo droga przed nami jest razem prostsza I znajdę raj tam, na oczach klapki albo rayban, hajlaf I ta sama gadka tylko ludzie inni Masa głosów za tymi, którzy są temu winni wciąż Bez żalu, to norma Przyjaciół kilku, ale każda dobra morda I poznaj takiego, odwaga nie chojrak Niewierny jak Tomasz to pierdol i zostaw Albo to pora doznań, tak żeby nikt nie poznał nas By nam życie wyszło trzeba znaleźć odwagę a zgubić strach, ah.

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • diament znajdziemy siebie tekst
 • diament znajdziemy sie tekst
 • diament znajdziemy siebie
 • znajdziemy siebie
 • znajde cie kiedys gdzies tutaj za rogiem

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Znajdziemy się - Diament, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Znajdziemy się - Diament. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Diament.