Dka: Prawdy

Tekst piosenki

Brak wideo

Dka

Teksty: 112 Tłumaczenia: 0 Wideo: 49

Tekst piosenki

Dka: Prawdy

I posłuchaj, i posłuchaj I posłuchaj, i posłuchaj Każdy w swoim życiu zrobił coś źle Czy jednostka czy grupa czy instytucja Był już kościół, prości ludzie, politycy Po nagrodzie i wielcy heretycy Rewolucje stały się środkiem na wolność Bez tego nie ma czym oddychać Zobacz prezydenci walczą o prawo do życia Skazując na śmierć 150 osób, chwytasz? Tym co kłamią ludzie wierzą ślepo Nie mając zaufania do siebie przez to Po co patrzysz się za siebie jak idziesz przed siebie Za sobą masz tylko przeszłość Wciąć patrz o to, że mogłoby być lepiej Masz ręce, masz zdrowie, masz też swoje serce Przecież nie obniżaj tych wartości Tego nie kupisz nigdy w normalnym sklepie Weź posłuchaj tych prawd, weź posłuchaj co gram Zapisz sobie ten takt i posłuchaj się sam Weź posłuchaj tych prawd, weź posłuchaj co gram Zapisz sobie ten takt i posłuchaj się sam Jeden na drugiego patrzy z przymrużeniem oka Przyjaciół masz sporo, dlatego szukasz wroga Mnie się wydaje, że jest na odwrót Ale macie mistrza w tuszowaniu sporów Szukam ludzi na odpowiednie miejsca By ich pasja poprawiała ludzkie życia By kamuflaż zedrzeć, dostać się do wnętrza Wybrać dyplomatów, którzy mają nas w sercach Nie patrz za ocean, tam nie wiedzą co to wolność Ten mit się skończy, to na pewno, a nie ponoć Pomóż sobie poprzez pomoc innym Inni ci to wynagrodzą, ty masz moje słowo Chcecie jutra, które da wam wiarę? Zacznijcie od siebie, niech demokracja będzie czarem Ja tymczasem dopinam ten tekst do końca A ty posłuchaj, pomyśl, przyjmij albo zostaw Weź posłuchaj tych prawd, weź posłuchaj co gram Zapisz sobie ten takt i posłuchaj się sam Weź posłuchaj tych prawd, weź posłuchaj co gram Zapisz sobie ten takt i posłuchaj się sam Weź posłuchaj tych prawd, weź posłuchaj co gram Zapisz sobie ten takt i posłuchaj się sam Weź posłuchaj tych prawd, weź posłuchaj co gram Zapisz sobie ten takt i posłuchaj się sam
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dka: Prawdy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dka: Prawdy

Skomentuj tekst

Dka: Prawdy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dka prawdy

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Prawdy - Dka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Prawdy - Dka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dka.