Dka: Przez

Tekst piosenki

Brak wideo

Dka

Teksty: 109 Tłumaczenia: 0 Wideo: 46

Tekst piosenki

Dka: Przez

Przez łzy patrzę na cały świat, na to co mnie otacza i nie wiem jak zmienić mam to, że jestem sam. x2 Ref: Kilka chwil spędzonych sam Kilka nut po cichu gram Czasem łzy rozświetlą świat, W którym nikt nie chce cię znać. x2 Uderza hip-hopowy bit Po policzku mym spływa słona łza Jak DKA i Kabu płaczę i marzę cały czas Pomyśl nad sensem tych zdań Nie możesz się bać, bo ja żadnym słowem Nie jestem w stanie przekazać tego, co mam w głowie Powiedz mi, dlaczego bajka chyba już się kończy łzami Zalane moje oczy, smutno mi, smutno, smutno mi Pamiętasz tylko ja i ty, to się liczy Ja widziałem to w ten sposób, no cóż Wybiłem się od stóp do głów Nadzieję mam, że znów nadejdą te cudowne chwile Tyle, ile chcesz czekał będę, AeM Zawsze i wszędzie życiowym sensem Wielkie A małe E, wielkie M, ha Moim przeznaczeniem Ref: Kilka chwil spędzonych sam Kilka nut po cichu gram Czasem łzy rozświetlą świat, W którym nikt nie chce cię znać. x2 Czasem myślę, chciałbym wrócić tam na krótką chwilę wiesz Dotknąć przeszłości twarzy i już nie obudzić się Zanim nastały dni, w których coraz częściej tęsknię Choć nigdy więcej nie ujrzysz co się działo we mnie Bo teraz każdy z nas patrzy już innym wzrokiem A kolejny raz niestety czas zrobił co swoje O tym nie tylko pisze rzeczywistość niesie przekaz Na horyzoncie uczuć znów nikt na mnie nie czeka Zegar wybija coraz to mocniejsze dźwięki Odliczając bezboleśnie, proszę ręką nie dosięgnij Bym mógł pomału cieszyć się z życia walorów Dodaj koloru mocno, żebym się nie męczył I nie myśl, że tak łatwo jest być samemu Uwierz kiedy w ciszy krople łez wyznaczają ci kierunek, Drogę do tego punktu w jakim miała czekać radość Ty nie dostrzegasz jednak tego, że wciąż mi jej mało Ref: Kilka chwil spędzonych sam Kilka nut po cichu gram Czasem łzy rozświetlą świat, W którym nikt nie chce cię znać. x2 Senne marzenia, w głowie mej wspomnienia Wspólny dialog, wspólne przemyślenia, wspólne plany Pytam czemu tak się stało, że dziś jestem pogrzebany Odchodzi blask, widzę ciemność, nic już nie ma Tylko bitu trzask mnie pokrzepia lecz to wciąż za mało Wciąż za mało, w jedną całość składam myśli Z twarzy znika uśmiech, vivat uśmiech optymisty Przez łzy mglisty świat widzę, czekam na słoneczne dni Liczę na nie, nie oszukasz przeznaczenia Było niebo, dzisiaj znowu ziemia mnie przyciąga Dlaczego mówisz, że nie jesteś mnie godna Pewnego dnia myśli twe niech znowu płoną jak pochodnia Wielkie A, małe E, wielkie M, życia sens, ej Tak to wygląda
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dka: Przez

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dka: Przez

Skomentuj tekst

Dka: Przez

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Przez - Dka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Przez - Dka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dka.