donGuralesko: Enemy mine

Tekst piosenki

Brak wideo

donGuralesko

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 76

Tekst piosenki

donGuralesko: Enemy mine

[x2]Twój prywatny wróg, wróg u bram, wróg u wrótZgiełk i brud, gniew i trud, krew i brudtrefny punkt, wróg siedzi w twojej głowienie wierzysz w niego? nigdy o nim się nie dowieszJestem komornikiem co nawiedza blokowiskawsiada do windy, w spisie sprawdza nazwiskapobiera haracz dla antychrystaz rozporządzenia ministraa blady strach pada na mieszkańców mrowiskaJestem jak stenotypista na sądowej saligdzie wina jest oczywistajestem czernią w nocy, korytarzem odrapanymnajpierw zaobrączkowanym, a potem przesłuchiwanymJestem szokiem, jestem blokiem, jestem szotemUciekających potem i nieprzytomnym mrokiemJestem czarnym kotem przebiegającym przez drogęJestem dwóch ulic wrogiem, jestem twoim wrogiem[x2]Twój prywatny wróg, wróg u bram, wróg u wrótZgiełk i brud, gniew i trud, krew i brudtrefny punkt, wróg siedzi w twojej głowienie wierzysz w niego? nigdy o nim się nie dowieszJestem tym zwierzęciem co wciąż goni za bilonemjeżdżę karetką, morduję ludzi pawulonemjestem pawilonem, pełnym szmat i blichtruBabilonem pełnym krat, działam po cichuJestem cichym szeptem, donosem na sąsiadówstróżem prawa, jak bije nie zostawiam śladujestem cichym kotem, biegam, handluję towcemjestem zimnym blokiem, szarym dziesięciopiętrowcemJa to postęp, ja to prawo i sprawiedliwośćIdę na ilość, każę litość i premiuję chciwośćJestem zamiataczem, pracuję miotłąSpłukuję do kanału ludzką zazdrość i podłośćJestem wieszczem, moje słowo spada z nieba z deszczemJeszcze i jeszcze[x2]Twój prywatny wróg, wróg u bram, wróg u wrótZgiełk i brud, gniew i trud, krew i brudtrefny punkt, wróg siedzi w twojej głowienie wierzysz w niego? nigdy o nim sie nie dowieszJak trwoga to do Boga, szukają wroga staleotwórz oczy i zobacz, oni nie widzą go wcalemiejski zalew syfu, wyścig sprytutanich chwytów, chytrych knyfówlecisz w dół, idzie wielki chłódNiech dobry Bóg czuwa nad naminad moimi braćmi i siostraminad tymi szarymi lasamigdzie dniami i nocami ludzie zaganianibiegną, niewolą się samipędzą, emocje męczą, demony nęcąszarpią, się chcą zerwać w tą sieć pajęcząCałe życie tęsknią, sami nie wiedzą za czymmęstwo i tchórzostwo, pogoń w kieracie pracy[x2]Twój prywatny wróg, wróg u bram, wróg u wrótZgiełk i brud, gniew i trud, krew i brudtrefny punkt, wróg siedzi w twojej głowienie wierzysz w niego? nigdy o nim się nie dowiesz
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

donGuralesko: Enemy mine

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

donGuralesko: Enemy mine

Skomentuj tekst

donGuralesko: Enemy mine

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • twoj prywatny wrog
 • donguralesko enemi mine tekst
 • enym mine góral
 • donguralesko twój prywatny wróg

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Enemy mine - donGuralesko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Enemy mine - donGuralesko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - donGuralesko.