Doniu: Uciekaj

Tekst piosenki

Brak wideo

Doniu

Teksty: 29 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Doniu: Uciekaj

To to to To złe miejsce zły czas uciekaj! Raz! Raz! Są za tobą ej (za tobą) chcą zatrzymać ci serce To złe miejsce zły czas uciekaj! Raz! Raz! Mają broń ty nagą dłoń i nic więcej [x2] Z dala od problemów od klubu i zgiełku Z dala od rodziny od przyjaciół i zamętu Mieli bardzo krótki proces i surowy wymiar kary (Zbyt surowy!) bez adwokata bez zarzutów bez ławy Tych dwóch chłopaków na światłach w ciemnym aucie Dopiero na rozbiegu życia na starcie Tamci mieli blachy oni tylko nagie ręce Tamci mieli broń oni wóz - i nic więcej Klamki w ruch proch przerwał nocny spokój Uciekać próbowali tamci grzali jak w amoku Z jednym z chłopaków lepiej drugiego nie ma Tamci mieli chronić a nie do nich strzelać Śledztwo kuleje prasa milczy ja mówię Bo dzień za dniem przynosi chore scenariusze Nie raz wracam w nocy do domu furą Myślę o nich już wiem nie warto kłaniać się kulom To to to To złe miejsce zły czas uciekaj! Raz! Raz! Są za tobą ej (za tobą) chcą zatrzymać ci serce To złe miejsce zły czas uciekaj! Raz! Raz! Mają broń ty nagą dłoń i nic więcej [x2] Noc pełna może być słodyczy Tej nocy jednak to zupełnie nie dotyczy! Nóżka zawinąć już czas stąd swoje dupska Czyżak czapka no to buźka życzę ci zdrówka Główka mi działa więc stąd spierdalam już nara Nie chcę abyś zaraz z rana pisano o mnie ofiara Albo brama od serca kark za plecami mi rdzewiała Żyć i uciekać czy gnić bo chciałeś czekać Najlepiej było nie być tu kiedy działo się to Teraz myśl i decyduj wybierając mniejsze zło Tu nikt ci nie podpowie ja też nic nie zrobię Uciekaj póki możesz i gryź ryj obrożę Samemu na tej drodze bo nikt ci nie pomoże Ryj przy podłodze by nie paść na przeszkodzie Wystrzegać się przynęty podsuniętej ze złej ręki Bać się pętli bać się męki bać nie woli bać udręki Bać się ufać ciągle słuchasz będę tuż tuż Oddech na karku czuć bo ktoś musiał ich szczuć Ostatnich gryzą psy obyś nie był to ty Ostrz pazury i kły wchodząc do gry biegnij co sił Za toba psy gończe mięsa pragną Wszystko się skończy gdy cię dopadną To to to To złe miejsce zły czas uciekaj! Raz! Raz! Są za tobą ej (za tobą) chcą zatrzymać ci serce To złe miejsce zły czas uciekaj! Raz! Raz! Mają broń ty nagą dłoń i nic więcej [x4]
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Doniu: Uciekaj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Doniu: Uciekaj

Skomentuj tekst

Doniu: Uciekaj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galacticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • doniu uciekaj tekst
 • piosenka uciekaj doniu o czym jest
 • uciekaj doniu tekst
 • mowili na nia slooonce w baltyku szary piach zamienia sie w goracy podzwrotnikowy rak
 • uciekaj moje serce перевод doniu

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Uciekaj - Doniu, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Uciekaj - Doniu. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Doniu.