Doris Day: Que sera sera (deutsch)

Tekst piosenki

Doris Day

Teksty: 48 Tłumaczenia: 0 Wideo: 28
Profil artysty

Tekst piosenki

Doris Day: Que sera sera (deutsch)

Als ich noch ein kleines Mdchen war, Da fragte ich meine Mutter, wie alles spter sein wrde. Ob ich hbsch wre, oder vielleicht auch reich. Sie sagte zu mir: Was kommen wird, wird kommen. In die Zukunft zu schauen, ist nicht unsere Sache. Was sein wird, wird sein. Als ich grer wurde und verliebt war, Fragte ich mein Sweetheart, was vor uns stnde. Ob wir Glck haben wrden, oder auch nicht. Und er antwortete wie meine Mutter zuvor. Was kommen wird, wird kommen. Heute habe ich selbst Kinder. Und sie fragen mich dasselbe wie einst ich selbst. Was wird sein? Und dann sage ich ihnen zrtlich: Was kommen wird, wird kommen.
Autor tekstu: Jay Livingston, Ray Evans
Data dodania: 2011-02-22
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Doris Day: Que sera sera (deutsch)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Doris Day: Que sera sera (deutsch)

Skomentuj tekst

Doris Day: Que sera sera (deutsch)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • doris day que sera tłumaczenie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Que sera sera (deutsch) - Doris Day, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Que sera sera (deutsch) - Doris Day. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Doris Day.