Dżem: Najemnik II

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 100 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19

Tekst piosenki

Dżem: Najemnik II

Patrzę w lustro szukając resztek uczuć w twarzy mej Czy muszę zabijać z zimną krwią ?. Słyszę ruch myśli, siłę, no siłę zwalczmy siłą. Ref: Nie, nic się nie, nic się nie z mych marzeń nie spełniło. Nie, nic się nie, nic się nie z mych marzeń nie spełniło. O nie! Dopóki ostatnia z gwiazd nie skona, Nie, czy żołnierz jest po to żeby zabijać? Tak wiem, tak wiem to tylko rozkaz. Tak wiem to tylko rozkaz. Ref Nie wiem jak długo, jak długo jestem tu. Jaki dziś mamy dzień nie wiem też, nie Patrzę w lustro szukając resztek uczuć w twarzy mej Czy muszę zabijać z zimną krwią, Słyszę ruch myśli, siłę, no siłę zwalczmy siłą. Ref (x5) Nie spełniło. NiC się nie, Nic się z mych marzeń nie spełniło. Nie, nie, niee...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dżem: Najemnik II

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: Najemnik II

Skomentuj tekst

Dżem: Najemnik II

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dżem najemnik i tekst
 • dżem dobrze tu gdzie jestem

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Najemnik II - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Najemnik II - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.