Dżem: W drodze do nieba

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 99 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Dżem: W drodze do nieba

Na tamtej stacji chyba nikt, od wielu lat, nie zatrzymał się. Stąd tyle liści w ziemi, jesieni moc, uzbierała je. Siedział tam kiedyś i cicho grał wszystkim tym, co czekali by choć na chwilę stanął czas i chociaż raz ziściły się sny. Tak prosto myślał tylko on i tylko on nie rozumiał, nie rozumiał, że wszystko na tym świecie ma swój kres. Ta stacja też, stanie się snem ref. W drodze do nieba. Semafory gwiazd. W zapachu chleba i muzyce co gra. Coraz mnie ludzi bywało tam, bo coraz mniej miało na to czas. Aby swym myślom, swym myślom nadaś sens, aby się sny ziściły choć raz. Hej, odszedłeś w słońcu tak nagle, że nawet nikt nie zdążył zamyślić się przez chwię, człowieku z duszą jak ptak, samotną. No komu teraz mam grać ? ref. W drodze do nieba. Semafory Gwiazd. W zapachu chleba i muzyce co gra
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dżem: W drodze do nieba

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: W drodze do nieba

Skomentuj tekst

Dżem: W drodze do nieba

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka od małolata Zawsze chciałem dojść na koniec świata

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W drodze do nieba - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W drodze do nieba - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.