Dżem: Zak

Tekst piosenki

Brak wideo

Dżem

Teksty: 99 Tłumaczenia: 0 Wideo: 18

Tekst piosenki

Dżem: Zak

Robię to, robię sobie wbrew Tylko po to by zarobić na chleb Inne mam pragnienia, inne sny Tak usypia mnie monotonny rytm Pod złotym kluczem jak Zakładnik Pod złotym kluczem jak Zakładnik Dzień za dniem jak krople deszczu dwie Osiem godzin wieczność ciągnie się Przez ile lat będzie budził mnie z hipnozy tej Dziki syren dźwięk Pod złotym kluczem jak Zakładnik Pod złotym kluczem jak Zakładnik Mówisz mi Że widzisz we mnie Dwóch różnych ludzi Jak noc i dzień Jeden z nich po czwartej rodzi się Świetny facet, takim chcesz mnie A drugi z nich Ten który w pracy tkwi Ma spłoszoną twarz Jak kreda białą twarz Rusza się jak robot, jakby we śnie O nie! Takiego nie chcesz znać Nie! Zakładnik Robisz to, robisz sobie wbrew Tylko po to by zarobić na chleb Inne masz pragnienia, inne sny Tak usypia Cię monotonny rytm Pod złotym kluczem jak Zakładnik Pod złotym kluczem jak Zakładnik Pod złotym kluczem jak Zakładnik Pod złotym kluczem jak Zakładnik
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dżem: Zak

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dżem: Zak

Skomentuj tekst

Dżem: Zak

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dżem kropla deszczu tekst
 • na mnie chyba czas dzem
 • kroplą deszczu dżem tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zak - Dżem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zak - Dżem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dżem.