Edyta Bartosiewicz - Wszystko staje si tekst piosenki - Teksciory.pl

Edyta Bartosiewicz: Wszystko staje si

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Bartosiewicz

Teksty: 96 Tłumaczenia: 1 Wideo: 30

Tekst piosenki

Edyta Bartosiewicz: Wszystko staje si

Wszystko się staje iluzją... ... Za każde słowo złe Za każdy wbity cierń Za to czym pragniesz zranić mnie Za przyprawiony garb Fałszem podszyty śmiech Za to czym pragniesz zranić mnie Wszystko się staje iluzją Iluzją staje się Starasz się na próżno Na próżno starasz się Wszystko się staje iluzją Iluzją stajesz się... ... Za nieustanny lęk Przed tym co stanie się Za sdy pełne kpin Za wymierzony cios Gdy nie spodziewam się Za to czym pragniesz zranić mnie... Wciż za plecami oddech Wciż za plecami szept Dlaczego mi to robisz? Odpowiedz... Za każde słowo złe
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Edyta Bartosiewicz: Wszystko staje si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Bartosiewicz: Wszystko staje si

 

Skomentuj tekst

Edyta Bartosiewicz: Wszystko staje si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Korzenie w bagnie Białas / White 2115
  „Człowiek strzela z zimną krwią i się niczym nie przejmuje przecież to nie jego broń przecież to Bóg nosi kule Wszystkiemu są winni inni My skąd, my skąd Wszystkiemu są winni inni My skąd, my sk”
 • Śpij ze mną CamaSutra
  „Nie ma przy mnie miejsca Na myślenie męskie twe Nie ma przy mnie miejsca Byś mógł robić to co chcesz Za to przy mnie możesz zapomnieć O szarości codziennej Swych zdarzeń Tylko przy mnie Tylko ”
 • AMG Avi X Louis Villain
  „Wsiadam do fury Świeżo po ceramice Nie ciągnij mi się lewym Bo tego nienawidzę WPR - jak spojrzysz na tablicę Apetyt rośnie tak jak Lata biceps Albo jak, gdy się spóźniasz odsetki Nie maja hajs”
 • Higher Power Coldplay
  „sometimes i just can't take it sometimes i just can't take it and it isn't all right i am not gonna make and i .. my shoes uptight Coldplay 'Higher Power' taki tytuł najprawdopodobniej będzie n”
 • Kapela gra Sanah
  „Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie szots Może wygram coś Czy te brawa dla mie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajni”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wszystko staje si - Edyta Bartosiewicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wszystko staje si - Edyta Bartosiewicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Bartosiewicz.