Edyta Geppert: Nie jest

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Geppert

Teksty: 113 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Edyta Geppert: Nie jest

Namiętne bójki z chłopakamiPiekący w sercu ból przegranejPodbite oko wstydu łzaDramaty mych szczenięcych latZawsze w pobliżu była mamaWszechmocna mądra ukochanaTo ona nauczyła mnieŻe nigdy nie jest aż tak źleNie jest źle nie jest źleJeszcze nie jeszcze nie dziś nie o tej porzeWiosenne wody pierwsza miłośćWagary owocowe winoI nagle na pogodnym tleMatura jak ponury cieńA potem jesień w strugach deszczuI twoje studia w obcym mieścieTęsknota listów coraz mniejI na pociechę refren tenNie jest źle nie jest źleJeszcze nie jeszcze nie dziś nie o tej porzeNie jest źle nie jest źleNie aż tak, aby już być nie mogło gorzejNadeszła dziwna życia poraNim spojrzę w jutro już jest wczorajOglądam zwariowany filmNie umiem się odnaleźć w nimCo będzie jutro jeszcze nie wiemPomysłów brakło mi na siebieLecz z całych sił uwierzyć chcęŻe nie jest ze mną aż tak źleNie jest źle nie jest źleJeszcze nie jeszcze nie dziś nie o tej porzeNie jest źle...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Edyta Geppert: Nie jest

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Geppert: Nie jest

Skomentuj tekst

Edyta Geppert: Nie jest

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • edyta geppert nie jest źle tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie jest - Edyta Geppert, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie jest - Edyta Geppert. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Geppert.